Facebook Google+ Twitter

Najlepsza praca na świecie

Myślałeś kiedyś, żeby rzucić wszystko i wyjechać na tropikalną wyspę? Od rana do wieczora opalać się na plaży, pływać i pić kolorowe drinki? Teraz możesz to zrobić bez obaw, a władze Australii zapłacą ci za to 150 tys. dolarów australijskich.

Prawie jak Wielka Rafa Koralowa. Prawie robi wielką różnicę. / Fot. J.BogdanowiczWładze Queensland w Australii wpadły na nietypowy pomysł promocji regionu Wielkiej Rafy Koralowej, oferując najlepszą pracę na świecie. Za pół roku spędzone na wyspie Hamilton zapłacą 150 tys. dolarów australijskich, czyli ponad 300 tys. złotych.

Szesnastka finalistów Zobacz uczestników ścisłego finału.

Gdzie tkwi haczyk? „Nie ma żadnego. To jest rzadko spotykana okazja, by pomóc Tourism Queensland w promocji Wielkiej Rafy Koralowej. Dlatego szukamy kogoś, kto doświadczy wyjątkowości wyspy i doniesie nam (i całemu światu) o przygodach, jakie one oferują” - możemy przeczytać na stronie oferty.

Do obowiązków pracownika należy zwiedzanie pozostałych Wysp Koralowych i cotygodniowe opisywanie swoich wrażeń na blogu. A do tego wygrzewanie się na plaży, snorkeling (obserwowanie życia podwodnego z maską, fajką i płetwami) oraz korzystanie z okolicznych rozrywek, takich jak żeglowanie, nurkowanie, pływanie kajakiem.

Oprócz pensji, pracownik otrzyma też zwrot pieniędzy za przelot na wyspę i z powrotem, a także darmowe zakwaterowanie w trzypokojowym domu przy plaży i transport na wyspie.

Pełnoletni, biegle mówiący po angielsku pływak poszukiwany

Jedno z głównych zajęć pracownika- kąpiel w morzu. / Fot. J.BogdanowiczO posadę mogą się ubiegać ludzie z całego świata. Warunkiem jest ukończenie 18 lat, biegła znajomość języka angielskiego i umiejętność pływania. Oprócz tego kandydat powinien być komunikatywny, ponieważ będzie musiał się kontaktować z mediami i opowiadać im o swojej pracy.

Aby wysłać swoją kandydaturę należy wypełnić krótki formularz na stronie www.islandreefjob.com. Do ankiety trzeba dołączyć 60 sekundowy film nakręcony w języku angielskim, w którym wyjaśnisz dlaczego to właśnie ty jesteś najlepszym kandydatem na tę posadę. Aplikację można złożyć najpóźniej do 22 lutego 2009 r.

Do 2 marca spośród wszystkich nadesłanych filmów władze Tourism Queensland (lokalne Ministerstwo Turystyki) wybierze 50 najlepszych i umieści je na stronie internetowej. Wtedy rozpocznie się głosowanie internautów, które potrwa do 24 marca. Kandydat wybrany przez internautów otrzyma tzw. „dziką kartę” i od razu przejdzie do ostatniego etapu. Do niego dołączy pozostała 10 kandydatów wybranych przez jury. Szczęśliwa jedenastka zostanie zaproszona na wyspę i tam przejdzie ostatni etap kwalifikacji. Zwycięzca zostanie wyłoniony 6 maja. 1 lipca rozpocznie najlepszą pracę na świecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

u nas chyba nie ma aż takich dobrych warunków :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawe czy jakieś polskie miasto będzie sie tak promować - z przyjemnością się zgłoszę (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za bardzo ciekawa informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow!
I znow moje plany upadaja przez nieumiejetnosc plywania...:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.