Facebook Google+ Twitter

Najlepsze filmy muzyczne

Musicale bo o nich mowa to filmy, w których aktorzy tańczą i śpiewają. Moim zdaniem najlepszym musicalem jest Mamma Mia.

Musicale bo o nich mowa to filmy, w których aktorzy tańczą i śpiewają.
Moim zdaniem najlepszym musicalem jest Mamma Mia. Gra tam min. Meryl Streep,Amanda Seyfried i znany z roli Jamesa Bonda Pierce Brosnan.
Sofia,która gra Amanda, wychodzi za maz. Chce żeby ojciec poprowadził ja do ołtarza. Niestety jej matka (Meryl Streep) nigdy jej nie powiedziała kto nim jest. Ba! Nawet ona sama nie wie. Nastolatka obstawia trzech chłopaków swojej mamy. Harry,Bill i Sam przyjmują zaproszenie..
Co się będzie działo? Dowiecie się po obejrzeniu. W musicalu puszczonych jest wiele piosenek zespołu ABBA.
Na drugim miejscu jest Footlose. Głównym bohaterem jest Kevin Bacon. Gra chłopaka,który przyjechal do miasteczka, w którym nie wolno tanczyc. Zakaz wprowadził pastor,którego córka zginęła na jednej z imprez... Chłopak zakochuje się zas w drugiej jego corce.. Co z tego wyniknie? Sami zobaczycie.
Na 3 miejscu jest oczywiście klasyka! Dirty Dancing z boskim Patrickiem Swayzem. Przyznam wam się,ze rycze gdy to oglądam.. Ta świadomość,ze on nie żyje dobija. Patrick w filmie jest instruktorem tańca i razem z Jennifer Gray wprowadzają zakazany taniec...tzn bliski taniec w którym partnerzy się obejmuja..dziewczyna trzyma nogę miedzy nogami chłopaka itd. Rodzice nastolatki są przeciwni. Co zrobi dziewczyna? Zerwie z ukochanym? W filmie zawarte są piosenki "Dirty dancing" w tym słynna "Hungry eyes".
Jest jeszcze wiele musicali Step Up,w rytmie hip hopu,Grease. Ale te uważam za hity po prostu. Polecam!


Artykuł został napisany przez Sarę - pseudonim: Unforgiven

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.