Facebook Google+ Twitter

Najlepsze hiszpańskie flamenco w Zabrzu

Już w najbliższą sobotę, 12 czerwca, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, zaprezentuje się najlepsza grupa taneczna flamenco na świecie: Nuevo Ballet Espanol.

W najbliższy poniedziałek na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zaprezentuję się najlepsza grupa tańca flamenco, prosto z gorącej Hiszpanii. Nuevo Ballet Espanol, bo o nich mowa, przyjeżdża do Polski z zupełnie nowym projektem "Cambio de Tercio", który został okrzyknięty przez krytyków mistrzowskim układem baletowym! To chyba wystarczająca rekomendacja dla
tancerzy i choreografów.

Założycielami grupy Nuevo Ballet Espanol są Angel Rojas i Carlos Rodriguez, uznawani za najlepszych tancerzy młodego pokolenia w Hiszpanii. Cały spektakl jest uzupełniany o dźwięki gitary klasycznej połączonej z fletem, wiolonczelą oraz skrzypcami, co daje niesamowite połączenie z energicznym hiszpańskim flamenco.

Warto podkreślić, że każdy z artystów charakteryzuje się w innej odmianie tego tańca, jednak w scenach grupowych artyści perfekcyjnie zgrywają się ze sobą, tworząc idealną harmonie pomiędzy światem muzyki, a światem flamenco. Tego wydarzenia nie można opisać słowami, bo żadne słowa nie są w stanie wydobyć piękną i energii płynącej z widowiska Nuevo Ballet Espanol, który na długo pozostanie w pamięci widza.

Bilety do nabycia na stronie: http://www.bilety.dmit.com.pl/hall/index/id/181

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.