Facebook Google+ Twitter

Najlepsze recenzje listopada. Trzech autorów, trzy materiały!

W tym miesiącu wyróżniliśmy trzy teksty. Kto je napisał? Jakich dotyczyły książek? Zobaczcie!

 / Fot. w24W listopadzie najciekawsze recenzje napisało trzech autorów: Grażyna Wosińska, Adrianna Adamek-Świechowska i Piotr A. Jeleń. W nagrodę otrzymują upominki książkowe.

"Siódmy milion. Izrael - piętno zagłady" to książka o holocauście. Inna od pozostałych pozycji, które znajdziemy na rynku. "Autor Tom Segev, Izraelczyk łamie kilka tabu i rozlicza swój naród z niewygodnej przeszłości. Tej przed wojną, podczas okupacji i po wojnie" - zapewnia Grażyna Wosińska. Polecamy recenzję i książkę, a autorce gratulujemy dobrego tekstu!

Na pewno wielu z Was ma swoją ulubioną epokę, w której chcielibyście się znaleźć choć na chwilę. Temat stary jak świat: ludzie zawsze marzą o tym, czego nie mają. O tym traktował nagrodzony Oscarem film Woody'ego Allena, do tego pośrednio nawiązuje pozycja "Paryż - miasto sztuki i miłości w czasach belle époque". Recenzję tej bogato ilustrowanej książki napisała Adrianna Adamek-Świechowska. Recenzję wciągającą, barwną, po której ma się niesamowitą ochotę zakopać się na łóżku i oglądać stare filmy, albo - co gorsze dla domowych finansów - zabukować lot do Paryża ;-) Dziękujemy i polecamy tekst!

Autorem trzeciej recenzji jest Piotr Jeleń. "Gabi i Uwe" to książka trudna, bo dotycząca bolesnego tematu: wyborów ludzkich w czasie doświadczenia granicznego, czyli II wojny światowej. Autor nie tylko szczegółowo opisał problematykę utworu, ale wychwycił także trudności, z którymi musiało borykać się małżeństwo, usiłując poznać prawdę o swoich rodzinach. Gratulujemy!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Dziękuję bardzo, i do mnie książka-nagroda nadeszła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagroda dotarła, dziękuję bardzo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję i wzajemnie gratuluję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Grażyny i Adrianny, jak również podziękowania za tak miłe wyróżnienie rekomendowanej przeze mnie książki. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i gratulacje:) La belle époque jest chyba istotnie ulubioną epoką wielu osób, do których niewątpliwie należę. Miło mi, że daje się to upodobanie odczuć w recenzji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Również ode mnie proszę przyjąć gratulacje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wyróżnionym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.