Facebook Google+ Twitter

Najlepsze sportowe zdjęcia 2010 r. autorów W24.pl - konkurs

Wielu dziennikarzy obywatelskich z upodobaniem fotografuje imprezy sportowe. Styczeń to miesiąc podsumowań tego, co działo się w minionym 2010 roku, także na arenach sportowych. Proponuję konkurs dla fotografujących sport.

Toaleta po biegu. brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Przełajach-Bydgoszcz 2010 / Fot. Andrzej WiosnaZasady są proste. Każdy chętny, do 10 stycznia przesyła jedno zdjęcie swojego autorstwa na mój adres - awiosna52@gmail.com. Ja sukcesywnie będę wklejał nadesłane zdjęcia do specjalnie przygotowanej na tę okazję galerii.

Najlepsze sportowe zdjęcia 2010 r. autorów W24.pl - Galeria

Dla usprawnienia każde zdjęcie otrzyma swój numer. Od 11 stycznia rozpoczniemy głosowanie na trzy najlepsze, naszym zdaniem, fotografie.

Zapraszam do zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.02.2011 20:02

Oby pomysł nie okazał się kolejnym falstartem jak np. to - link Wypadało by wyjaśnić pewne kwestie, zanim wcieli się w życie następne pomysły. Dla przykładu chociażby to, że miała powstać książka - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję, więc czekam :>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redaktor Tomasz Kowalski napisał mi, że już szykuje dyplom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jak będzie ten Dyplom :) ??!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To kiedy jest koniec głosowania ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor najlepszego sportowego zdjęcia Wiadomości24 2010 roku, wybrany głosami Autorów otrzyma ode mnie dyplom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jagoda Kownacka
  • Jagoda Kownacka
  • 06.01.2011 20:35

Teraz jeszcze przeczytała komentarz Pani Jadwigi Kowalczyk i w pełni podpisuję się pod jej słowami:

"Pierwsza zadra:
Panie Mariuszu, wybaczy Pan, ale a kto "Wielkim Pokrzywdzonym" każe tu pracowac za "psińco"?
Tyle jest kolorowych pism, gdzie z pocałowaniem ręki zapłaca za dobry materiał fotograficzny!
Druga zadra jaką dostrzegam, to fakt zatrudnienia Rafała. I tu kręce głową z podziwem dla ledwo skrywanych pretensji, bo ostatecznie o zatrudnieniu kogoś decyduje pracodawca według własnych, określonych kryteriów.
Wreszczie zadra trzecia - pracujemy na pensje dla redaktorów. Tak jest - pracujemy, bo "wiedziały gały co brały" i regulamin podpisywały.
Sorry - ale tak to widzę."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super Pani Jagodo :) oczywiście w 100% popieram.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jagoda Kownacka
  • Jagoda Kownacka
  • 06.01.2011 20:19

Panie Mariuszu Wójcik,

1. Niech Pan sobie wyobrazi, że jest Pan właścicielem link Czy jako właściciel chciałby Pan, aby każdy, pierwszy lepszy (bez wcześniejszej weryfikacji) reprezentował Pana Firmę na zewnątrz??? Niech Pan odpowie sobie uczciwie. Każdemu właścicielowi firmy zależy bowiem na dobrym wizerunku na zewnątrz. Nie może zatem Redakcja przydzielać legitymacji dziennikarskich z automatu każdemu użytkownikowi tego serwisu.

2. Nie na miejscu jest też propozycja zamiany się miejscami Pana Rafała Gdaka z Panią Magdaleną Gawryś. Ktoś mógłby też zaproponować Panu np. zamianę z bezdomnym - chciałby Pan? To, że ktoś pracuje nie oznacza, że ma się z tego powodu wstydzić przed niepracującymi. Przy okazji nie chciałam urazić Pani Magdy, broń Boże, wierzę, że Pani sobie poradzi i odnajdzie się szybko na rynku pracy.

3. Zgadzam się z Panem, że z konkursami wiążą się nagrody. Jeśli nie ma tu nagród należało się zastanowić jakiego innego słowa w miejsce "konkurs" użyć.

4. "Redakcji nie wystarcza to, że użytkownicy zapewniają serwisowi darmowy kontent, który pracuje na redaktorskie pensje" - zbędny był to komentarz, ponieważ każdy użytkownik wie, że tu się nie zarabia, tylko pisze z innych indywidualnych powodów. Pan nie chce żeby Redakcja czerpała z Pana pisania korzyści, to po prostu niech Pan odejdzie z serwisu. Nikt tu nie przymusza do pisania czy czytania, co najwyżej zachęca.

5. "Wy czerpiecie profity z darmowej pracy autorów, należy im się szacunek, którego nie kupi się paroma drukarkami, książkami, biletami czy wirtualnym klepaniem po pleckach. To od Was, czyli Redakcji zależy, czy dziennikarstwo obywatelskie nie będzie synonimem dziennikarstwa frajerskiego" - drukarki, książki, bilety są bardzo cennymi nagrodami. Również wartościowe jest wirtualne klepanie po plecach najlepszych czy też pozytywnie wyróżniających się użytkowników serwisu - ZBLIŻA SIĘ KONKURS NA DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO I BARDZO DOBRĄ SPRAWĄ BYŁOBY WRĘCZENIE DYPLOMÓW DLA NAJLEPSZYCH DZIENNIKARZY OBYWATELSKICH W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH, TAKICH JAK: "POLITYCZNY DZIENNIKARZ OBYWATELSKI ROKU 2010", "EKONOMICZNY DO ROKU 2010", "SPORTOWY DO ROKU 2010", "KULTUROWY DO ROKU 2010", itp. (WYDANIE TAKIEGO DYPLOMU NIEWIELE REDAKCJĘ BY KOSZTOWAŁO, A BYŁOBY CENNĄ SPRAWĄ DLA OSOBY WYRÓŻNIONEJ) - i wyróżnienie nie powinno się koncentrować jedynie na konkretnych tekstach, ale na całokształcie twórczości, jej ważności i zaangażowania w nią, np. ZAANGAŻOWANIE W OPISYWANIE WAŻNEJ POLITYKI LOKALNEJ, CZY WAŻNYCH WYDARZEŃ SPORTOWYCH CZY KULTUROWYCH.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie bardzo się zgodzę Panie Mariuszu tu cytat z Pana Mariusza wypowiedzi [...]każdy powinien ją otrzymać[...].
Według mnie nie każdy powinien otrzymać legitymację zanim na nią nie "zapracuje" i nie pokaże że nie zależy mu na "darmowych wstępach na koncerty i "zlewanie" redakcji ponieważ...
Jak by tak każdy dostał legitymację to by latało za przeproszeniem "stado dzieciorów" czy po prostu jakiś bezmyślnych ludzi i będą Psuć Nam reputację ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.