Facebook Google+ Twitter

NAJLEPSZE ŚWIATOWE FESTIWALE MUZYCZNE NA ŻYWO NA REDBULL.TV

Dla wszystkich fanów muzyki i festiwalowego brzmienia szykuje się nie lada gratka! Tego lata Red Bull TV oferuje relacje na żywo z sześciu najlepszych festiwali świata!

 / Fot. RBEMiędzy czerwcem a październikiem Red Bull TV będzie nadawać z Primavera Sound (Hiszpania), Bonnaroo, Lollapalooza i Austin City Limits Music Festival (USA), Roskilde (Dania) oraz Bestival (Wielka Brytania), łącznie zapewniając ponad 18 dni programów na żywo.

Widzowie będą mogli śledzić wysokiej jakości streaming na żywo oraz zaglądać za kulisy muzycznych wydarzeń, dzięki relacjom reporterów, którzy pojawią się na każdym z sześciu festiwali. Transmisje w ramach cyklu SEZONU FESTIWALI obejmować będą ekskluzywne wywiady z największymi gwiazdami muzycznego świata oraz interesujące materiały dodatkowe dotyczące każdego z festiwali.

Relacje z występów międzynarodowych przedstawicieli rozmaitych gatunków muzycznych zabiorą widzów w niezapomnianą audiowizualną podróż z przystankami w Barcelonie (Hiszpania), Manchesterze w stanie Tennessee (USA), Roskilde (Dania), Chicago (USA), Isle of Wight (Wielka Brytania) oraz Austin w Teksasie (USA).

NAJBLIŻSZA RELACJA NA REDBULL.TV: PRIMAVERA SOUND FESTIVAL – BARCELONA, HISZPANIA 2-4 CZERWCA.
Transmisja na żywo: 2-4 czerwca 19:00

Primavera Sound może pochwalić się najszerszym wachlarzem koncertów. Festiwal promuje zarówno reprezentantów sceny niezależnej, jak i dobrze znanych artystów, serwując uczestnikom eklektyczną mieszankę najlepszego rocka, popu oraz undergroundowej muzyki elektronicznej – a to wszystko bez konieczności udziału mainstreamowych, komercyjnych zespołów. Ewolucja brzmieniowego DNA festiwalu na przestrzeni ostatnich lat przekształciła Primavera Sound, uznawany za jeden z najlepszych miejskich festiwali świata, w wydarzenie kulturalne o międzynarodowej sławie.
Strona internetowa: www.primaverasound.com

SEZON FESTIWALI NA RED BULL TV:


Primavera Sound Barcelona, Hiszpania
2-4 czerwca

Lollapalooza
Chicago, USA
28-31 lipca

Bonnaroo
Manchester, USA
9-12 czerwca

Bestival
Isle of Wight, UK
8-11 Września
Roskilde Festival
Roskilde, Dania
29 czerwca – 2 lipca

Austin City Limits Music Festival - Austin, USA
30 września – 2 października


JAK OBEJRZEĆ RELACJE FESTIWALOWE:
Ekskluzywny cykl SEZON FESTIWALI na Red Bull TV będzie dostępny na stronie www.redbull.tv/festivals, za pośrednictwem aplikacji Red Bull TV na telefonach z systemami Android, iOS i Windows, na kanałach Red Bulla w Apple TV i Samsung TV oraz poprzez darmową aplikację na Xbox 360. Wybrane występy będą także dostępne na żądanie przez krótki okres po zakończeniu streamingu.

Polscy widzowie będą mogli również śledzić transmisje festiwalowe na żywo na stronach radiozet.pl, zetchilli.pl, antyradio.pl i planeta.fm.

Więcej informacji: www.redbull.tv/festivals
Facebook: www.facebook.com/RedBullTV
Twitter: www.twitter.com/RedBullTV
Instagram: www.instagram.com/redbulltv

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.