Facebook Google+ Twitter

Najlepsze tytuły W24

Długo chodził za mną tytuł jednego z materiałów, opublikowanych w naszym serwisie. Jest znakomity. Dziś, wybaczcie mi, których nie wymienię, natknąłem się na kolejną perełkę.

Pierwszy, wspomniany tytuł, to "Wanda, co opłatka nie chciała, ale się w końcu przełamała" Waldemara Janedy.

Dzisiejsze moje odkrycie to "Wielki zderzacz andronów. Pieczątki pod specjalnym nadzorem" Arkadiusza Gębki.

Tytuł to podstawa, zbyt rzadko przypominamy sobie o tym, w dobie nietolerującego odstępstw od normy Google. Widzieliście w Wiadomości24 (sami daliście) lepsze lub równie dobre tytuły? Wpiszcie swe propozycje!

Paweł Dudek: "Spróbowałem LSD i nie żałuję" wraz z zajawką o treści: "LSD to naprawdę coś niesamowitego i warto spróbować! Potwierdzą to osoby, które miały ku temu okazję. Ja się zdecydowałem i nie żałuję. Uwaga, to wciąga!".

Maciek Kasprzyk: Wśród własnych lubię "Są ryby, nie ma ikry" - recenzja gry Mare Balticium. Kilka razy próbowałem coś ciekawego złożyć dla W24 (Lekarze złoczynni - o testowaniu leków w Indiach), ale nie przeszło ze względu na SEO. Straszny tyran z tego Google :).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

GvTpdchsnviKMSnT
  • GvTpdchsnviKMSnT
  • 20.02.2012 04:49

pisze:@beata,ale ja nie mam nic pcwzrieko slawkasowi w ilosci hurtowej ;-)to byla mowa o cichym ;-)ze naprawde wystarczy mi miec cichego na blogu/blipie/gtalku/facebooku ;-)po co mi jeszcze buzz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu czyżby ten tekst to pod wpływem mego komentarza zamieszczonego pod pana artykułem - nie tak dawno napisałam komentarz właśnie na temat tytułów artykułów, które są zwykle zmieniane przez W24 na niczego nie mówiące zdania? To dobry znak, bo może nie będzie już takich niezbyt fajnych zdarzeń. Wspaniale!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój najlepszy tytuł artykułu na link brzmi "Spróbowałem LSD i nie żałuję" wraz z zajawką o treści "LSD to naprawdę coś niesamowitego i warto spróbować! Potwierdzą to osoby, które miały ku temu okazję. Ja się zdecydowałem i nie żałuję. Uwaga, to wciąga!".

Patrząc z perspektywy czasu myślę, że mógłbym teraz lepiej napisać tekst artykułu, bo sam tytuł był bardzo przyciągający.

Link:
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapamiętałem szczególnie tytuł "Biedronka podgryza Żabkę", z Dziennika Gazety Prawnej o dwóch największych sieciach dyskontowych. Bardzo też lubię "Codziennie, wyższe ceny" (proponuję zaśpiewać) z Gazety Wyborczej o planowanych podwyżkach.

Wśród własnych lubię "Są ryby, nie ma ikry" - recenzja gry Mare Balticium. Kilka razy próbowałem coś ciekawego złożyć dla W24 (Lekarze złoczynni - o testowaniu leków w Indiach), ale nie przeszło ze względu na SEO. Straszny tyran z tego Google :). Pozdrawiam i tęsknię!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.