Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8634 miejsce

Najlepszy kryminał ubiegłego roku - SZCZĄTKI Belindy Bauer - już w sprzedaży!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-15 16:26

Do sprzedaży trafiły SZCZĄTKI Belindy Bauer, powieść którą osobiście baardzo polecam! Spośród tytułów, którymi miałem przyjemność się opiekować, ten jest zdecydowanie najlepszy, co zresztą potwierdza fakt, że Crime Writers Association przyznało SZCZĄTKOM nagrodę Gold Dagger, czyli najstarsze wyróżnienie literackie w Wielkiej Brytanii!

Szczątki / Fot. Proszyński i S-kaDo sprzedaży trafiły SZCZĄTKI Belindy Bauer, powieść którą osobiście baardzo polecam! Spośród tytułów, którymi miałem przyjemność się opiekować, ten jest zdecydowanie najlepszy, co zresztą potwierdza fakt, że Crime Writers Association przyznało SZCZĄTKOM nagrodę Gold Dagger, czyli najstarsze wyróżnienie literackie w Wielkiej Brytanii!

Charakter książki najlepiej oddaje ten cytat z recenzji "Booksellera":
"Wyjątkowo udany debiut - to zarazem studium rozpadu rodzinnych więzi i trzymający w napięciu thriller."

Dziecko, chcąc naprawić
relacje rodzinne, może posunąć się naprawdę daleko. O krok za daleko…

Dwunastoletni Steven Lamb kopie doły na terenie Parku Narodowego Exmoor. Szuka ciała. Dzień w dzień po szkole i w weekendy także. Chce przywrócić spokój duszy wujka, którego nie dane mu było poznać. Zmarły zniknął mając jedenaście lat. Przyjęto, że padł ofiarą seryjnego mordercy, Arnolda Avery'ego.

Babka Stevena nie uwierzyła w śmierć syna, stale czeka na jego powrót, wbrew rozsądkowi, wbrew opinii rodziny. Steven pragnie ratować sytuację. A skoro w tym celu musi pokazać babce kości zamordowanego dziecka... cóż. Działa logicznie. Pisze starannie przemyślany list do zamkniętego w więzieniu Arnolda Avery'ego. W ten sposób rozpoczyna się niebezpieczna gra w kotka i myszkę między zdesperowanym dzieckiem a znudzonym seryjnym mordercą...

Belinda Bauer - dziennikarka i wielokrotnie nagradzana scenarzystka, autorka powieści i opowiadań. Dorastała w Anglii i Afryce Płd., obecnie mieszka w Walii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chmmy, książka zapowiada się ciekawie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.