Facebook Google+ Twitter

Najlepszy występ na Air Show w Radomiu - Frecce Tricolori

Włoski zespół akrobacyjny Frecce Tricolori, wykonał najlepszy pokaz podczas Air Show. Mistrzowskie opanowanie maszyn w locie zespołowym w połączeniu z niezwykle dynamicznymi elementami programu zachwyciło publiczność zgromadzoną w Radomiu.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Samoloty na płycie lotniska. Fot. Tomasz Hens
Samoloty na płycie lotniska. Fot. Tomasz Hens

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Faktycznie Tricolori zrobili największe wrażenie, które dopełnił ich komentator gadający po polsku! Pokazy bardzo dobre, chociaż widać było, że bardzo asekuacyjne i z wielkim naciskiem na bezpieczeństwo. Było dwa momenty, gdy skóra mi ścierpła podczas pokazów zespołowych, bo widać było, że coś poszło nie tak i niewiele brakowało... Wbrew temu co mówią niektórzy, uważam że bardzo udany występ Orlików i Iskier. F16 były już do znudzenia. Imponująca precyzja Szwajcarów, ale też świetny pokaz Chorwatów. Gratuluję galerii!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No niestety. Zamiast "włazić w d..." Amerykanom mogliśmy postąpić tak jak Czesi, którzy najpierw wypożyczyli parę Saabów na próbę, a teraz sobie trochę ich kupią. Tanio, szybko, bez tysiąca usterek i jeszcze będą mieli gotówkę na co innego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotki ciekawe i dobre technicznie.
Natomiast refleksja - niestety polscy piloci latają na złomie i latających trumnach. Brak specjalistycznych szkoleń. Tak wyglada polskie lotnictwo cywilne i wojskowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet na infoscreenach w metrze widać, że "Najlepszy występ na Air Show w Radomiu - Frecce Tricolori". Gratuluję Tomku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Widać, że fotorelację robił miłośnik samolotów i fotografii :-). Wyszukane, niebanalne kadry oraz podpisy pod zdjęciami, z których można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.