Facebook Google+ Twitter

Najman wyzwał Jurkowskiego na pojedynek

Marcin Najman, znany celebryta i bokser, zaskakiwał już wiele razy. Tym razem zaskoczył kibiców MMA w Polsce i wyzwał na pojedynek czołowego zawodnika tej dyscypliny - Łukasza Jurkowskiego, który podczas sobotniej KSW zakończył karierę.

Marcin Najman wyzywa Jurkowskiego na pojedynek. / Fot. Mariusz Michalak Marcin Najman skrytykował kończącego karierę w zawodowym ringu czołowego zawodnika MMA w Polsce i komentatora sportowego - Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Popularny Juras po porażce na 15 Konfrontacji Sztuk Walki z Tonim Valtonenem zadecydował o zrezygnowaniu z zawodowego sportu.

Dla nikogo nie są zaskoczeniem napięte stosunki, jakie panują pomiędzy zawodnikami. - "Jurkowski jest beznadziejnym komentatorem, a wczoraj okazało się, że nie jest również mistrzem MMA, jak zawsze się przedstawia. Nie miał żadnych argumentów we wczorajszej walce. Jurkowski nie kończy jeszcze. Zawalczymy" - zachęcał Marcin Najman.

Gala KSW: Pudzian zmiażdżył Butterbeana, Saleta udusił Najmana

Jurkowski zapytany przed galą o relacje z Najmanem nie wykazywał entuzjazmu. Zapytany o szansę konfrontacji w ringu przyznał, że nie istnieje taka możliwość, aby do takiej walki doszło. - "Nie, zdecydowanie nie ma szans, aby doszło do walki z Najmanem. Nie ma takich pieniędzy. (..) Dla mnie nie ma takich pieniędzy abym zgodził się na taką walkę" - mówił w rozmowie z portalem Boxingnews.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.