Facebook Google+ Twitter

Najnowocześniejsze sauny

Sauny na podczerwień z angielska, określane jako sauny infrared stają się coraz popularniejsze także w Polsce. Małe rozmiary oraz oryginalny wygląd sprawiają, że sauny na podczerwień stają się częścią naszych mieszkań, czy domów.

Sauna infrared nie wymaga specjalnego przystosowania łazienki i wystarczy standardowe gniazdko elektryczne 230 V. Dzięki niskiej temperaturze pracy sauny na podczerwień, możliwe stało się instalowanie najnowszych zdobyczy techniki, które mogą wspomagać terapię. Można zainstalować dotykową centralę sterowniczą, wielobarwną koloroterapię w technologii ledowej, jonizatory zwalczające bakterie i wilgoć, czy głośniki i monitory do odbioru telewizji. Sauny na podczerwień nie wymagają długiego nagrzewania wnętrza kabiny. Źródłem ciepła
jest tutaj zestaw promienników emitujących promienie podczerwone. W naturalnych warunkach
promieniowanie to stanowi najzdrowszą i najbezpieczniejszą część promieniowania słonecznego, pozbawionego niebezpiecznego zakresu UV . W saunach infrared korzystamy więc z dobroczynnego działania promieniowania podobnego do promieniowania słonecznego. W saunie infrared panuje stała temperatura od 35- 60 stopni Celsjusza. Emitowane promieniowanie nie nagrzewa powietrza ale bezpośrednio skórę, dzięki czemu cała wytwarzana energia zostaje świetnie wykorzystana. Nagrzewając ciało do głębokości około 4,5cm, czujemy przyjemne ciepło, które oczyszcza ciało ze szkodliwych substancji, poprawia ukrwienie tkanek, łagodzi ból mięśni oraz poprawia kondycję i elastyczność skóry.
http://www.saunyinfrared.net.pl/ powoduje intensywne pocenie się. W związku z głębokim oddziaływaniem promieni podczerwonych, w saunie na podczerwień można wypocić od dwóch do trzech razy więcej niż ma to miejsce w saunach klasycznych. Regularne korzystanie z sauny infrared wykazuje podobne
oddziaływanie na układu sercowo-naczyniowy jak umiarkowany wysiłek fizyczny. W związku na głęboką penetrację promieni podczerwonych wytwarzanych przez promienniki w saunie na podczerwień, efekt leczniczy wywierany jest nie tylko na skórę, ale i na mięśnie i układ kostno-stawowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.