Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15562 miejsce

Najnowsze trendy w motywacji pracowników

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-15 16:59

Pracodawców, którzy poszukują nowoczesnych i praktycznie bezkosztowych rozwiązań do zwiększania zaangażowania pracowników, informujemy, że na rynku pojawiła się nowość – platforma oszczędnościowa ClubCodes firmy Edenred. Jest to skuteczne

Idea tzw. employee savings funkcjonuje z powodzeniem w USA i Wielkiej Brytanii od kilku lat i zyskuje kolejnych zwolenników. Na ten sukces wpływa możliwość podejścia do wszystkich pracowników w indywidualny i elastyczny sposób. Platforma oszczędnościowa ClubCodes firmy Edenred wyznacza trendy w codziennej motywacji. To nowa jakość na rynku.

Bliżej rzeczywistych potrzeb pracownika
Pracownik otrzymuje stały dostęp do unikatowych ofert oraz szerokiego wachlarza produktów i usług, dzięki czemu zaspokaja codzienne potrzeby, spełnia marzenia i organizuje czas wolny. ClubCodes firmy Edenred to także źródło inspiracji na spędzenie udanych wakacji czy wybór prezentu
dla siebie i bliskich. Pracodawca, decydując się na wprowadzenie tego rozwiązania, trafia do zwolenników nowoczesnych sposobów robienia zakupów, jak również do osób o tradycyjnych przyzwyczajeniach. Platforma zapewnia wartość dodaną w postaci realnych oszczędności, nawet do kilkuset złotych miesięcznie. A te wszystkie korzyści są dostępne bez ograniczeń, w jednym miejscu, o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wychodzenia z domu. To zaleta szczególnie istotna dla firm o rozproszonej strukturze, które mają odziały zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach.

W zgodzie z najnowszym trendem

Platforma oszczędnościowa stanowi ciekawe uzupełnienie dla tradycyjnych świadczeń pozapłacowych, tym bardziej, że oferty wyróżniają się spośród tych dostępnych na rynku. Pracodawcy i pracownicy otrzymują wyjątkowe propozycje skierowane tylko do nich.

Więcej na http://www.edenred.pl/pl/platforma-oszczednosciowa-club-codes
(Magdalena Bednarz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.