Facebook Google+ Twitter

Najnowszy singiel Returners z doborową obsadą

Hiphopowy duet Litte i DJ Chwiał powraca z najnowszym singlem - One Hip-hop Different Places. Najnowsza produkcja nowego wcielenia muzyków - Returners, nie zawodzi wykonaniem i zaskakuje rewelacyjnymi jak na polskie warunki goścmi.

Returners - Different Places One Hip Hop / Fot. Foto: Merlin.plNowy singiel otwiera przed chłopakami zupełnie nową drogę w ich twórczości. Pod skrzydłami Asfalt Records udało im się zebrać imponującą listę gości. W trzech singlowych trackach pojawiają się takie persony jak Rasco (Cali Agents), El Da Sensei (ex-The Artifacts), Breez Evahflowin, Supastition, Mic Stylz, Seven, Nat Ill, oraz nasz łódzki Afront.

Produkcja spełnia wszystkie warunki dobrego, mocnego, hip-hopowego singla. Posiada trzy naprawdę bujające numery, w tym jeden prawidziwy hit, czyli utwór "Definition Of A MC" nagrany z Afrontami i El Da Sensei na świetnym, funkowym bicie. Utwór bardzo mocno zapada w pamięć, można go słuchać w nieskończoność i tylko zaostrza apetyt na długogrający album Returnersów, a o to w singlach przecież chodzi. Poza tym na CD znalazły się dwa instrumentale i wykonania acapella. Jest to więc wierna kopia winylowej "dwunastki", na której także ukazał się singiel.

Całość osadzona jest w hip-hopowych klimatach drugiej połowy lat 90, czerpiących z muzyki groove, a także funku i soulu. Jeżeli dodamy do tego ograniczony nakład rzędu 500 sztuk i dystrybucję w kilku krajach świata, mamy do czynienia z gorącym materiałem na najwyższym poziomie. Fani mogą zacierać ręce, kolejny punkt na koncie Asfalt Records. Pozostaje tylko czekać na album Returners.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.