Facebook Google+ Twitter

Najnowszy sondaż: miażdżąca przewaga PO nad PiS, Palikot z 10 procentami!

Według sondażu TNS OBOP dla "Gazety Wyborczej", Platforma Obywatelska ma już 13 pkt proc. przewagi nad Prawem i Sprawiedliwością. Rekordowy wynik osiągnęła partia Janusza Palikota.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaWyniki sondażu TNS OBOP dla "Gazety Wyborczej":

PO - 31 proc.
PiS - 18 proc.
Ruch Palikota - 10 proc.
SLD - 7 proc.
PSL - 6 proc.
PJN - 2 proc.

Chociaż jeszcze niedawno wydawało się, że w Sejmie znajdą się tylko trzy partie, to obecnie, według sondażu dla GW, aż pięć ugrupowań przekroczyło próg 5 proc. Pamiętajmy jednak, że według badania, aż 25 proc. wyborców, to osoby "niezdecydowane".

Sondaż wyborczy W24. Palikot z 13 procentami!


Badanie telefoniczne dla "Gazety Wyborczej", przeprowadzono 4 października.

Źródło:
Wyborcza.pl



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Krzysztof Mazur
  • Krzysztof Mazur
  • 07.10.2011 11:35

Napychajcie sobie żołądki tymczasem.Zastanówcie się gdzie traficie jak wkrótce wasz świnia -skarbonka zostanie wymieciona z salonów rządowych-fałszerze z OBOP-u i kłamliwe piórka z tego szmatławca tzw.Gazety Wyborczj

Komentarz został ukrytyrozwiń
uczestnik strajków w 1980 r
  • uczestnik strajków w 1980 r
  • 07.10.2011 11:29

Lancet Wczoraj 21:03 te swoje rady pozostaw dla takich jak ty miernot !Tam się realizuj !Mi całkiem dobrze się wiedzie ale ,niestety, na obczyźnie !!
Nie wystarczy czytać .Czytaj ze zrozumieniem słowa pisane .
TWIERDZĘ , ŻE TY JESTEŚ JEDNYM Z TYCH OSZOŁOMÓW CO SIEDZĄ PRZY INTERNECIE I BIORĄ RENTY, EMERYTURY Ubeckie .Jest tu na forum również mnóstwo nierobów ; sióstr zakonnych , duchownych i „studentów ‘ uczelni redemptorysty Tadeusza Rydzyka .To tacy jak ty robia sztuczny tłok na forum i robią zament.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 06.10.2011 21:03

Uczestnik strajków @ - kosmopolita , poliglota " pierdoła ". Możesz iść do Pawlaka do roboty jako mechanizator rolnictwa [ albo Kargula]

Komentarz został ukrytyrozwiń
errata
  • errata
  • 06.10.2011 14:16

uczestnik strajków w 1980 roku jako Solidarnościowiec.
W Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej (PRL) się urodziłem i stwierdzam , że to był ustrój wymarzony przez bardzo wiele pokoleń normalnych ludzi pracy .Nigdy nie należałem do żadnej partii ale mi się żyło znacznie lepiej w tamtej Polsce , tamtym ustroju!
Nikt nie żebrał a Polska po II wojnie światowej się odbudowała i budowała ;nowe domy , nowe zakłady pracy , nowe szpitale ,nowe szkoły,,,..
TERAZ SĄ BEZDOMNI , SZUKAJACY POŻYWIENIA NA ŚMIETNIKACH a uczciwi ludzie tacy jak ja , ŻEBRAJĄ O PRACE I W SWOJEJ OJCZYŹNIE JESTEM TRAKTOWANY JAK KUNDEL , JAK BEZPAŃSKI PIES !!!
Ta obecna WOLNA??? Moja ojczyzna jest dla mnie macochą , wyrodną matką , która zapomniała o mnie o swym synu(2 lata byłem w wojsku i zawsze gdzie byłem , byłem patriotą polskim .Tak za granicą i tu w Polsce ) .Teraz w tej "wolnej " Polsce ( trzeci rok jestem bez pracy( mam 55 lat ) bo nawet renciści są preferowani do pracy a o mnie i takich jak ja się zapomina -pozostawia na stracenie .Oczywiście mogę pracować na czarno niczym złodziej !
TO MOGĘ W TEJ NOWEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!!

P.S
Jestem technikiem mechanizacji rolnictwa i byłem na różnych kontraktach ( maturę zaliczyłem na równo 4) ;Rosja , Niemcy , Belgia , Holandia i znam w mowie i piśmie języki ;niemiecki , rosyjski a flamandzki , francuski w potocznej mowie .
Taki jak ja nie ma możliwości w Polsce godnie żyć !!!
Na pewno nie zagłosuję na :PO ; PiS . PSL SLD ale oddam swój głos ważny !
- - - - - - - - -
Uczestnik strajków w 1980 roku jako Solidarnościowiec.

Komentarz został ukrytyrozwiń
uczestnik strajków w 1980 r
  • uczestnik strajków w 1980 r
  • 06.10.2011 14:10

uczestnik strajków w 1980 roku jako Solidarnościowiec.
W Polskiej Rzeczpospolitej Polskiej się urodziłem i stwierdzam , że to był ustrój wymarzony przez bardzo wiele pokoleń normalnych ludzi pracy .Nigdy nie należałem do żadnej partii ale mi się żyło znacznie lepiej w tamtej Polsce , tamtym ustroju!
Nikt nie żebrał a Polska po II wojnie światowej się odbudowała i budowała ;nowe domy , nowe zakłady pracy , nowe szpitale ,nowe szkoły,,,..
TERAZ SĄ BEZDOMNI , SZUKAJACY POŻYWIENIA NA ŚMIETNIKACH a uczciwi ludzie tacy jak ja , ŻEBRAJĄ O PRACE I W SWOJEJ OJCZYŹNIE JESTEM TRAKTOWANY JAK KUNDEL , JAK BEZPAŃSKI PIES !!!
Ta obecna WOLNA??? Moja ojczyzna jest dla mnie macochą , wyrodną matką , która zapomniała o mnie o swym synu(2 lata byłem w wojsku i zawsze gdzie byłem , byłem patriotą polskim .Tak za granicą i tu w Polsce ) .Teraz w tej "wolnej " Polsce ( trzeci rok jestem bez pracy( mam 55 lat ) bo nawet renciści są preferowani do pracy a o mnie i takich jak ja się zapomina -pozostawia na stracenie .Oczywiście mogę pracować na czarno niczym złodziej !
TO MOGĘ W TEJ NOWEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!!

P.S
Jestem technikiem mechanizacji rolnictwa i byłem na różnych kontraktach ( maturę zaliczyłem na równo 4) ;Rosja , Niemcy , Belgia , Holandia i znam w mowie i piśmie języki ;niemiecki , rosyjski a flamandzki , francuski w potocznej mowie .
Taki jak ja nie ma możliwości w Polsce godnie żyć !!!
Na pewno nie zagłosuję na :PO ; PiS . PSL SLD ale oddam swój głos ważny !
- - - - - - - - -
Uczestnik strajków w 1980 roku jako Solidarnościowiec.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alek
  • Alek
  • 06.10.2011 13:38

PO - tak! PiS -em nawet się nie zajmuję. Palikot: http://piechula.com.pl/2011/10/wszyscy-ludzie-palikota/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ja lubię te sondaże publikowane w "Gazecie Wyborczej", szczególnie na zakończenie kampanii wyborczej.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.10.2011 13:35

PiS ma 18 proc., no jasne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antypis
  • antypis
  • 06.10.2011 13:03

WYBORCO !!!! zadaj sobie proste pytania
-CZY CHCESZ ŻEBY MEDIA CENZUROWAŁY TWOJE WYPOWIEDZI I KOMENTARZE ?
- Czy chcesz powrotu IV RP ?
-Czy chcesz w rządzie Fotygę, Ziobrę,Macierewicza, Kempę ?
-Czy chcesz aby przypadek Barbary Blidy powtarzał się systematycznie ?
-Czy chcesz żeby pijani posłowie rozbijali wózki golfowe na Cyprze ?
-Czy chcesz żeby pijana posłanka coś tam, coś tam - bełkotała w restauracji sejmowej ?
-Czy chcesz żeby wybitni lekarze byli bezpodstawnie aresztowani a ich pacjenci nie dożywali do zabiegów? Uważaj wśród ofiar możesz być i TY lub Twoja rodzina
-Czy chcesz być inwigilowany i podsłuchiwany ?
-Czy chcesz żeby z Twoich podatków płacono odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia ?
-Czy chcesz żeby posłanka były vice minister sprawiedliwości poręczała za bandytę stadionowego ?
-Czy akceptujesz bandytów stadionowych jako zbrojne ramie PiS ?
-Czy chcesz żeby hordy bandytów stadionowych terroryzowały nasze miasta ?
-Czy uznajesz kiboli za bohaterów narodowych ?
-Czy chcesz żeby policjanci musieli odwozić zachlanych polityków 100 km do domu (Siedlce dwoje zginęło) ?
-Czy chcesz żeby Kamiński wrócił do CBA ?
-Czy chcesz żyć w państwie terroru?
-Czy chcesz żeby w każdym mieście stał pomnik katastrofy smoleńskiej ?
-Czy chcesz scenariusz grecki w Polsce ?
-Czy chcesz żeby premierem został człowiek bojący się spotkań z ludźmi ?
-Czy chcesz żeby premierem został parszywy TCHÓRZ ukrywający się przed debatami ?
-Czy chcesz aby premierem został mały szczerbaty człowieczek ?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz twierdząco to wybór masz prosty . Jeżeli jesteś PRZECIWNY - 9 października odeślij ich na śmietnik polityczny !!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 06.10.2011 12:39

wyniki wyborów:

Po - 375 %
PiS 20875 %
inni nie maja nawet mniej niż zero ! :D