Facebook Google+ Twitter

Najnowszy sondaż wyborczy. PJN wchodzi do Sejmu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-12 16:08

Według sondażu Instytutu Badania Opinii Homo Homini dla Polskiego Radia stowarzyszenie PJN mogłoby liczyć na 6,2 proc. poparcia. Partia Janusza Palikota nie znalazłaby się w Sejmie z poparciem na poziomie 1,3 proc. głosów.

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w ten weekend, to wygrałaby Platforma Obywatelska z poparciem 37 proc. Polaków, na drugim miejscu uplasowałby się klub Prawo i Sprawiedliwość z dorobkiem 26 proc. Sojusz Lewicy Demokratycznej uzyskałby 15,6 proc głosów, a Polskie Stronnictwo Ludowe 8,7 proc.

Prezes Instytutu Badania Opinii Homo Homini Marcin Duma zauważa, że od ostatniego badania, poparcie dla partii politycznych niewiele się zmieniło. - Platforma utrzymuje się na tym samym poziomie, PiS zyskało 2 punkty procentowe, SLD jeden, notowania PSL-u oraz ugrupowania Polska jest Najważniejsza nie zmieniły się - wylicza Duma. Dodaje, że partia Janusza Palikota straciła od ostatniego badania 1 punkt procentowy poparcia.

Sondaż przeprowadzono telefonicznie na grupie 1091 osób, reprezentatywnej dla ogółu Polaków. Błąd opracowania wynosi 3 proc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Donio
  • Donio
  • 16.12.2010 12:23

PJN- Psychiatra Jest Najważniejszy

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytelnik
  • czytelnik
  • 13.12.2010 14:42

Najlepiej zagłosuj na PJN i się tam zapisz. Nic tak nie robi dobrze jak zmiana rzeczywistości na lepsze. Widzę, że PO całkowicie się zbłaźniła, mają całą władzę w swoich łapkach, i co? i nic. Sądarze PO to też blef.
PJN ma jednak przewagę, być może nie ma doświadczenia ale od tego jesteśmy my. Razem możemy więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcin wasiluk
  • marcin wasiluk
  • 13.12.2010 10:50

e tam

Komentarz został ukrytyrozwiń
kochamjaktusk
  • kochamjaktusk
  • 12.12.2010 23:28

Nastepny sbcki sondaz, ktory absolutnie nie oddaje prawdziwych nastrojow w Polsce. Kto w to uwierzy, ze PO nadal ma tak duze poparcie po jej skandalicznych rzadach. Czego sie ta partia nie dotknie pachnie niemal zdrada stanu, dzialaniem na szkode panstwa polskiego i Polakow.
Nastepnym punktem jest 15% poparcia dla czerwonej holoty. Ha, ha, ha. To jest moze zyczenie czerwonych magnatow, ale prawdziwe poparcie moze sie miescic w granicach maks. 10%, ale nie wiecej.
Jasne jest zatem, ze PISowi urwali sbcy przynajmniej z 15%, podobnie jak w wyborach samorzadowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO w najbliższych wyborach nie dostanie mojego głosu. I zawsze będę im wypominał koalicję w sejmiku woj z kontrowersyjnym RAŚ. Już myślałem, że blokowanie list w 2006 to było wszystko co mogli zrobić. Teraz koalicja. Zagłosuję na PJN albo PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.