Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9679 miejsce

Najnowszy teledysk Oxforduo - 'Zgoda Buduje'

Zespół Oxforduo przedstawia najnowszy teledysk do utworu 'Zgoda Buduje'. Utwór ten to kolejny singiel promujący najnowszą płytę zespołu 'Wołanie przez Wiatr'. Teledysk został nakręcony w Tychach, jego reżyserem jest Grzegorz Knapek.

Zdjęcie z planu teledysku do utworu 'Zgoda Buduje' / Fot. OxforduoOxforduo działa na rynku muzycznym od wielu lat, to jeden z czołowych przedstawicieli muzyki biesiadnej i śląskiej, popularny zarówno w kraju, jak i zagranicą. Zespół wykonuje różnorodne, niezwykłe piosenki w języku śląskim i literackim.

Druga płyta zespołu ukazała się 18 kwietnia bieżącego roku, nakładem Wydawnictwa Muzycznego Box Music i była promowana między innymi podczas Śląskiej Gali Biesiadnej w Zabrzu, w Bytomiu i Piekarach Śląskich.

Obecnie zespół koncentruje się na dalszej promocji koncertowo-medialnej tego wydawnictwa.

W nagraniu teledysku do utworu 'Zgoda Buduje' wzięła również grupa Wesoła Biesiada. Lider Oxforduo, Chris Malina, tłumaczy, dlaczego zdecydował się na nagranie teledysku w swoim rodzinnym mieście: "Postanowiłem nakręcić teledysk w Tychach, ponieważ mam sentyment do tego miasta, poza tym, jezioro Paprocany w Tychach to miejsce, które przypomina mi moje młode lata."

Oxforduo - Zgoda Buduje

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.