Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27179 miejsce

Najpiękniejsza choinka mojej miejscowości. Wygrał Wrocław!

W konkursie na najpiękniejszą choinkę Waszych miejscowości, zwyciężyło drzewko z Wrocławia! Przypomnijmy, że pomysłodawcą plebiscytu był Piotr A. Jeleń, autor W24.pl.

Od dziś mieszkańcy Wrocławia mogą cieszyć się z tytułu: Najpiękniejszej choinki mojej miejscowości! / Fot. Isabella DegenZdjęcie wrocławskiej choinki zostało zgłoszone do konkursu aż przez dwie autorki serwisu wiadomości24.pl: Isabella Degen oraz Paulina Pilarczyk. Drzewko z Wrocławia najbardziej przypadło Wam do gustu i tym samym otrzymuje ono tytuł: Najpiękniejszej choinki mojej miejscowości. Wszystkim mieszkańcom Wrocławia serdecznie gratulujemy i jednocześnie zazdrościmy tak pięknego drzewka.

Zobacz z kim wygrał Wrocław

Od dziś mieszkańcy Wrocławia mogą cieszyć się z tytułu: Najpiękniejszej choinki mojej miejscowości! / Fot. Paulina PilarczykPrzypominamy jednocześnie, że w konkursie ocenialiśmy wygląd choinek, a nie ich zdjęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

real
  • real
  • 28.12.2011 17:41

Tylu bezrobotnych, biednych i bezdomnych,a miasto lekką ręką wydaje 400 tysięcy na choinkę i półtora miliona na Sylwestra,a zaraz uchwala podatek śniegowy i deszczowy żeby "wydoić" na siłę mieszkańców.
Kpiny w żywe oczy z wrocławian. Iluż tych wrocławiaków na prawdę bawi się na tym beznadziejnym sylwestrze z plejbeku? Większość to włóczęgi z poza miasta. Niech więc miasto od nich pobiera opłaty za wstęp,a nie z naszych kieszeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się, że wrocławska choinka została tą najpiękniejszą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna to była inicjatywa. Wygrała najpiękniejsza z tych prezentowanych. Może w przyszłym roku będzie ich więcej, bo przecież w tak wielu miejscowościach pojawiły się piękne udekorowane drzewka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się, że nasza choinka spodobała się innym Autorom. Dziękuję za wyróżnienie i pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla Wrocławia, jak również Autorek zdjęć:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.