Facebook Google+ Twitter

Najpiękniejsza jesień? Tylko na Kurdwanowie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-28 10:24

Już w najbliższy weekend (30 sierpnia - 1 września) Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy” i Wawel Service zapraszają na kolejny, 20. już Festyn „Jesień Kurdwanowa”. Jak co roku, na czas obchodów święta dzielnicy przewidziano szereg at

O tym, że jesień to sezon wyjątkowo atrakcyjny, Kurdwanów przekonuje nas już od dwóch dekad. Także i tego roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy” i Wawel Service zapraszają na cykliczny Festyn „Jesień Kurdwanowa”. Zainaugurowane w 1994 r. święto mieszkańców osiedla i jego sympatyków każdego roku cieszy się wielkim zainteresowaniem. Tegorocznej odsłonie Festynu, jak zawsze towarzyszyć będzie blok sportowy oraz część artystyczna.

Sobota (31 sierpnia) upłynie pod znakiem zawodów sportowych: meczów piłki nożnej, koszykówki oraz zumby. Zawodnikom będzie można kibicować w szkolnych obiektach sportowych przy ul. Bujaka 15. Gwoździem programu będzie charytatywny mecz piłkarski: „Przyjaciele Kurdwanowa – Drużyna TVP Kraków”, zaplanowany na godzinę 17:00. W drużynie „Przyjaciele Kurdwanowa” wspólnie zagrają pracownicy Wawel Service oraz członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kurdwanów Nowy”. - Wawel Service od początku swojej działalności wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców budowanych przez siebie osiedli, angażując się w wydarzenia sportowe i artystyczne wspierające rozwój dzielnicy. I w tym roku, nie mogło nas na „Jesieni Kurdwanowa” zabraknąć – mówi Bogusław Maciaś, prezes Wawel Service. Celem meczu jest pozyskanie środków finansowych na rzecz krakowskiej Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie, wraz z którą krakowski deweloper zainicjował kampanię „Budujemy z sercem”. Wolne datki na rzecz podopiecznych Fundacji będzie można wrzucać do oznaczonych, specjalnie przygotowanych puszek.

W niedzielę (1 września) po godzinie 13:00, na terenie osiedlowego parku rozpocznie się część artystyczna. Przewidziane są m.in. występy Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej Klecza, Małgorzaty Krzysicy, która zaprezentuje repertuar Anny German, zespołu Ala Boncol & Koalicja, Boni M Imitation oraz grupy VOX. Jak co roku, na uczestników Festynu czekają także interesujące konkursy, wystawy, mini maraton oraz stoiska gastronomiczne i handlowe. Zainteresowani zakupem własnego lokum będą mogli na miejscu porozmawiać ze specjalistami i doradcami z firmy Wawel Service. Nie zapomniano także o najmłodszych - wesołe miasteczko, pokazy i konkursy z nagrodami to tylko część przewidzianych atrakcji. W ten dzień dzieci będą mogły również zaprezentować swoje zdolności plastyczne, kolorując osiedla firmy Wawel Service na przygotowanych do tego wielkich plakatach. Imprezę zakończy nocny pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegółowy program imprezy na www.kurdwanownowy.pl

(Agata Cygan PR & Marketing/Clou )

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Kurdwanów


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.