Facebook Google+ Twitter

Najpiękniejsze kobiety świata we Wrocławiu

  • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
  • Data dodania: 2006-09-18 09:56

Federica Guzman, Miss Wenezueli: W moim kraju mówi się, że Polacy są bardzo przystojni. To prawda. Sporo u was blondynów.

Vanesha Seethohul z Mauritiusa i Stephanie Colosse z Martyniki Polacy są przystojni, ale przede wszystkim kulturalni i mili – twierdzą najpiękniejsze kobiety świata. Tylko nieliczni, z tłumnie zgromadzonych na wrocławskim Rynku, mieli możliwość bliższego przyjrzenia się kandydatkom do tytułu Miss World. Piękne panie od publiczności oddzielała barierka.

Róże miss Korei

Sto osiem kandydatek do korony Miss World przyjechało wczoraj po południu do Wrocławia. Na Rynku w towarzystwie dzieci malowały obrazy, które od dziś można kupić, biorąc udział w specjalnej aukcji internetowej.
My namalowałyśmy róże sharon. To narodowy kwiat mojego kraju. Dla mnie są jeszcze ważniejsze, bo mam na imię tak samo jak one – uśmiechała się Sharon Park, Miss Korei.

Aukcję charytatywną ich dzieł urządzi na swojej stronie internetowej wrocławski magistrat. Licytacja będzie trwać od godz. 8 rano w poniedziałek do godz. 14 we wtorek. Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przekazane dla Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Porażeniem Mózgowym „Ostoja”. Zwycięzcy aukcji zostaną zaproszeni na galę „Miss Talent” w środę w Operze Wrocławskiej.

Dobre pierwsze wrażenie

Misski, które do Wrocławia dotarły późnym popołudniem, nie miały wielu okazji do podziwiania stolicy Dolnego Śląska. Ale pierwsze wrażenie miasto zrobiło na nich dobre.
Wrocławski Rynek bardzo przypomina mi dom. Na Łotwie mamy bardzo podobną architekturę – opowiada Liga Meinarte, Miss Łotwy.

Dziś i jutro najpiękniejsze panie będą miały więcej okazji do zwiedzenia Wrocławia. Część z nich zobaczy ogród botaniczny, Ostrów Tumski i uniwersytet. Inne odwiedzą Halę Ludową, Ogród Japoński i park Szczytnicki.

Mili, przystojni blondyni

W środę okazję do spotkania kandydatek do tytułu najpiękniejszej będą mieli studenci. Misski pojawią się na Festiwalu Nauki na Politechnice Wrocławskiej.
My pytaliśmy wczoraj kandydatki do tytułu Miss World, czy przyjemność sprawia im obserwowanie polskich mężczyzn. – W Wenezueli mówi się, że Polacy są bardzo przystojni. To prawda. Sporo u was blondynów – mówi Federica Guzman, Miss Wenezueli.
Najpiękniejsze kobiety świata wyjadą z Wrocławia w czwartek rano, po gali „Miss Talent” w operze.
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co do tytułu artykułu, to... wprowadza w błąd, bo Najpiękniejsze są... wszędzie. Nie tylko we Wrocławiu. Wiem, wiem o co chodzi - czytałem. Ale, czy nie jest tak, jak piszę..? Większość mężczyzn heteroseksualnych zapewne to potwierdzi. Pozdrawiam całą Płeć Piękną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.