Facebook Google+ Twitter

Najpiękniejsze łodzianki i Salsa na wyborach Miss Fali 2009

Tegoroczne wybory Miss Fali 2009 w łódzkim Aquaparku Fala, zgromadziły rekordową liczbę gości. Przyczyniła się do tego zapewne wspaniała pogoda, podobnie zresztą jak podczas eliminacji, które odbywały się dwa tygodnie wcześniej.

Salsa Rueda De Cassino / Fot. Arkadiusz MichalakWybory Miss odbyły się po raz 26 w historii łódzkiej Fali, jednak dopiero drugi raz na odnowionym obiekcie. Atrakcjami towarzyszącymi wyborom był występ zespołu Latino Show Band, który podgrzewał atmosferę latynoską muzyką oraz pokazy tańca łódzkiej Szkoły Tańca Urban Dance Zone. Goście mogli obejrzeć pokazy Tańca Brzucha, widowiskową Salsę Rueda De Cassino, tańczoną w kole przez większą ilość par oraz solowy występ pary w Salsie Los Angeles. Dodatkową atrakcją taneczną imprezy był krótki introkurs Salsy dla wszystkich chętnych, do którego dołączył sam Artur Partyka.

Miss Fali 2009 i równocześnie Miss Foto została 22-letnia Aleksandra Pietrasiak z numerem 11. I Wicemiss Fali została Ewa Wierzbicka, a II Wicemiss i Miss Publiczności wybrano Magdalenę Matuszewską. Wszystkie Panie otrzymały w nagrodę wycieczki zagraniczne oraz upominki od sponsorów, w tym karnety na kurs tańca.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy, następna edycja wyborów Miss Fala nie obędzie się bez pokazów tańca. A już w najbliższym czasie AquaPark zaprasza na imprezę kończącą wakacje, gdzie taneczną oprawę ponownie zapewni Szkoła Tańca Łódź Urban Dance Zone Salsa Łódź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.