Facebook Google+ Twitter

Najpiękniejsze zgrupowanie, czyli Miss World w stolicy

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2006-09-03 11:39

Nad warszawską Salą Kongresową rozbłysła już korona - znak zbliżającego się finału konkursu Miss World 2006. Finalistki konkursu zwiedzały stolicę...

Wszędzie, gdzie się pojawiały, przyciągały męskie spojrzenia i zazdrosne
oczy pań. – Warszawska Starówka jest atrakcyjna, ale z takimi pięknościami bezkonkurencyjna. Inne stolice świata mogą się dziś schować - ocenił pan Arek z Wrocławia, który obserwował spacer pięknych pań po mieście.

– Czy ja wiem, czy one są tak cudowne, jak się o nich pisze i mówi? Zwykłe dziewczyny, tylko bardziej zadbane - stwierdziła pani Aneta. - I tak najładniejsza w tym całym gronie jest Polka - dodała.

- Warszawa jest rzeczywiście miastem wartym odwiedzenia. Jestem dumna z tego, że tu się znalazłam. Jest to dla mnie podwójnie ważne. Jestem w finale tego konkursu i poznaję swoje korzenie. Z pochodzenia jestem Polką - przyznała Małgorzata Majewska, miss Kanady.

Panie mogły na chwilę zapomnieć o ścisłej diecie. Zostały ugoszczone na uroczystym obiedzie. Wzięły też udział w nagrywaniu reklamówki promującej nasz kraj. Wieczorem były świadkami rozświetlenia symbolicznej korony nad Salą Kongresową. Dokonała tego obecna Miss Świata, Islandka Unnur Birna Vilhjalmsdottir. Można też było podziwiać pokaz sztucznych ogni.

W poniedziałek finalistki konkursu Miss World 2006 jadą do Gdańska, a w planach mają także wizyty w kilku innych miastach, m.in. Wrocławiu i Krakowie. Nową Miss Świata poznamy 30 września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.