Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5293 miejsce

Najpiękniejszy kwiat dla krwiodawcy - rysunki uczniów

Dla upamiętnienia urodzin Karla Landsteinera - odkrywcy grup krwi, uhonorowanego Nagrodą Nobla, 14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. Z tej okazji dedykuję dawcom krwi, rysunki dzieci ze szkół podstawowych gminy Zbąszyń

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Dla upamiętnienia urodzin Karla Landsteinera - odkrywcy grup krwi, uhonorowanego Nagrodą Nobla, 14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. Praca Magdalena Mochort (kl. VI) SP Łomica
Dla upamiętnienia urodzin Karla Landsteinera - odkrywcy grup krwi, uhonorowanego Nagrodą Nobla, 14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. Praca Magdalena Mochort (kl. VI) SP Łomica

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

@ Basiu to są ludzie, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.
W imieniu klubu SHDK RP "Cenne Krople" dziękuję za komentarze pod pracami dzieci i opnię na temat prac. Dyplomy i nagrody już czekają na milusińskich, teraz tylko trzeba je dostarczyć do szkół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doroto, jak zwykle trafiasz w dziesiątkę - brawo ! Tak właśnie jest, im nie zależy na przywilejach, tylko czerpią radość i siłę z tego, że robią coś dla innych, zamiast wylegiwać się z pilotem na kanapie ! Jest wielu wspaniałych ludzi i cieszę się, że spotykam ich od czasu do czasu. To piękny dar. Dobrze, że dzieciom szczepi się taką postawę. Rysując laurki dla dawców, pewnie same myślały o nich jak o bohaterach, a skoro tak, to być może staną się kiedyś nimi. Doroto, dziękuję za tę galerię, za możliwość obejrzenia obrazów stworzonych przez te wspaniałe dzieci. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkie dzieci !

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz 14.06.2013 09:48

Panie Andrzeju, wszystko się zmienia. Dotkęło to także krwiodawców. Faktem jest że krwiodawcom odebrano wiele, kto jest wrażliwy, na wielkie serce, nie patrzy na przywileje, zapłatę, tylko cząstką siebie ratuje chorych.
Są osoby, którym nie zależy na wpisach do książeczki HDK, odznaczeniach.
Dawcy, którzy oddali 30,40.50 i więcej litrów krwi powinni być w jakiś sposób wyróżniani, należy im się to, bo nie ma porównania z osobami, które mogły by oddawać krew, ale poprostu niechcą. Zawsze znajdą jakieś ale, żeby tylko nie pomóc innym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno wybrać bo wszystkie prace zasługują na nagrodę.
Skoro już trzeba wybrać to zagłosuję na nr 10 kwiat Joanny Szarłaty (kl. Vd) SP Zbąszyń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdy nie wiadomo czy nie będziemy potrzebować tej życiodajnej kropli. Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy życzę wszystkim tym, którzy ratują życie drugiemu człowiekowi wszystkiego najlepszego.
Jeśli mogę głosuję na pracę
Bartosza Bociana (kl. Vd) SP Zbąszyń

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim honorowym krwiodawcom składam życzenia wszelkiej pomyślności z nieustającym zdrowiem za dar ratowania życia, który macie we krwi. Rysunki wszystkie zasługują na słowa uznania. "Dziękujemy za Twoją dotychczasową ofiarność na rzecz ratowania życia ludzkiego poprzez honorowe oddanie krwi" - taki sms, otrzymują dzisiaj honorowi krwiodawcy. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z okazji Dnia Krwiodawcy, wszystkim krew oddającym i wszystkim współpracującym przy tej szczytnej akcji, życzę aby wspaniałe kwiaty waszych serc rozkwitały we wszystkich ogrodach świata. Z prac wykonanych przez dzieci nagrodziłabym wszystkie , ale jeżeli autorka art. prosi o wybranie tych najlepszych ,to wskażę prace ze zdjęć nr 10, 13,16,19.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A dzisiaj (14 czerwca), jak przypomina nam nasza Dorotka, obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. Z tej okazji składam Wszystkim Honorowym Dawcą krwi, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, i oby dobrze się wam wszystkim oraz pozostałym osobą nie będącymi dawcami a biorcami, dobrze darzyło!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, praca Joanny wykonana bardzo starannie i pracochłonna - bibułka zwjana w kuleczki, i każda osobno przyklejona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto, trudne zadanie, ale skoro trzeba sprostać?...

Mnie podoba się nr 10 : Kwiat dla krwiodawcy. Joanna Szarłata (kl. Vd) SP Zbąszyń.

Dziewczynka wykonała misterną pracę przy "budowie" kwiatka.
Dedykuje go dawcom krwi - bo to ich święto i z tej okazji dzieci miały wykonać swoje prace.
Kwiat jest wymowny - w środku czerwona kropla krwi, która promienieje blaskiem i przypomina słońce, które ma duży wpływ na nasze życie.
Całość bardzo estetyczna.

Przesyłam wyrazy podziwu dla wszystkich dzieci!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.