Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17533 miejsce

Najpotężniejszy viral w historii internetu. Milion lajków za seks

Norweski nastolatek Petter Kverneng pokazał całemu światu, że jest w stanie zebrać milion like'ów na Facebooku w mniej niż 20 godzin. Jak tego dokonał?

Czy w ciągu niecałej doby można uzyskać ponad 1 000 000 like'ów na Facebooku? Norweski nastolatek pokazał, że tak. / Fot. Mikołaj KołyszkoCathrine powiedziała, że jeśli zdobędę milion like'ów, będzie ze mną uprawiać seks. Proszę udostępnijcie tę wiadomość i lajkujcie - taka wiadomość ukazała się 17 stycznia tuż przed północą czasu warszawskiego na profilu Pettera Kvernega. Do godziny 16.30 uzyskał prawie 900 000 polubień od internautów z całego świata, choć nie brakowało też takich, którzy w komentarzach krytykowali nastolatków, zarzucając im niemoralność.

Zapewne całej akcji niemało pomógł anarchistyczno-prześmiewczy portal 4chan, na którego profilu facebookowym w dniu 18 stycznia o godz. 14.30 pojawiała się prośba o wsparcie akcji.

Nie wiadomo, czy Cathrine spełni swoją obietnicę, ale z pewnością możemy powiedzieć, że internauci z całego świata potrafią pokazać solidarność.

Aktualizacja: O godzinie 16.47 czasu warszawskiego Petter Kvernengen zdobył milion polubień, dzięki czemu w ten niezwykły sposób pobił światowy rekord.

Aktualizacja 2: 19 stycznia zdjęcie było niedostępne. Nie wiadomo do końca, co było powodem, jednak opierając się na doniesieniach serwisu dailydot.com, można przypuszczać, że Cathrine nie była tak zachwycona sukcesem akcji jak Petter.

Aktaulizacja 3: Zdjęcie znów jest dostępne, tak więc prawdopodobnie zniknięcie fotografii w dniu 19 stycznia było spowodowane zwykłym przeciążeniem strony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I jak ja mam się znowu na ten temat wypowiedzieć, żeby mnie nie odebrano jako nudnego malkontenta? Może następnym razem opublikujecie na głównej reklamę margaryny - poziom publicystyczny będzie mniej więcej podobny, a przynajmniej choć raz zarobi na tym ktoś poza Zuckerbergiem. No i lubię margarynę, w przeciwieństwie do seksu wśród nastolatków.

A jak już popularyzujecie ten superowy portal, to piszta chociaż jego nazwę - jako nazwę własną - wielką literą. No i "zapewne", a nie "za pewne".

Komentarz został ukrytyrozwiń

so what?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.