Facebook Google+ Twitter

Najpoważniejszy kandydat na szefa PZPN będzie miał zarzuty prokuratorskie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-21 11:44

Kandydat na prezesa PZPN Zdzisław Kręcina jest podejrzewany o nieprawidłowości gospodarcze. Jutro Prokuratura Krajowa we Wrocławiu postawi mu oficjalnie zarzuty.

Zarzuty wobec Kręciny są już przygotowane. Prokuratura podejrzewa go o wypłacenie zajętych przez komornika pieniędzy na rzecz jednego z polskich klubów pierwszoligowych. Chodziło o 320 tysięcy złotych, które miały trafić na konto Urzędu Skarbowego - powiedział Radiu Wrocław prokurator Edward Zalewski. W tym wątku śledztwa wrocławska prokuratura postawiła już zarzuty Eugeniuszowi Kolatorowi - wiceprezesowi PZPN i byłemu właścicielowi GKS Katowice. Mieli oni narazić związek na stratę prawie dwóch milionów złotych.

Nowy prezes PZPN ma zostać wybrany 30 października. Oprócz Zdzisława Kręciny kandydują byli piłkarze Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i Tomasz Jagodziński.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I bardzo dobrze. Przecież Kręcina doskonale wie,że będzie miał zarzuty, a mimo to kandyduje. Tę stajnię Augiasza należy wymieść do czysta.Martwi mnie,że Listkiewicz też kandyduje.Tak nie powinno być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.