Facebook Google+ Twitter

Najprostsza droga ucieczki z więzienia? Zapytaj o nią strażnika

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-10-02 18:28

Dość niecodzienny sposób ucieczki z więzienia wybrał jeden z więźniów w Nowym Jorku. Najzwyczajniej w świecie, zapytał strażnika o drogę, a ten łaskawie mu ją wskazał.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Exterior_Don_Jail.jpg / Fot. Wikimedia CommonsDo nietypowej ucieczki z więzienia doszło Nowym Jorku, gdzie jeden z osadzonych nie trudząc się zbytnio, po prostu spytał od drogę strażnika. Ten jak gdyby nigdy nic łaskawie mu ją wskazał.

Więzień ubrany był w garnitur, gdyż czekał na przewiezienie do sądu, gdzie miała odbyć się jego rozprawa. Błądząc po celi zapytał w pewnym momencie strażnika, gdzie jest wyjście, a ten bez przeszkód wypuścił go w celi. Strażnik, tłumacząc się powiedział, że pomylił osadzonego z adwokatem, dlatego też bez przeszkód go wypuścił.

Oskarżony w odświętnym stroju bez przeszkód opuścił więzienie i udał się do domu swojej matki, gdzie zmienił ubranie i udał się w dalszą podróż. Matka uciekiniera, nie kryła zdziwienia przed policją. "Myślałam, że został zwolniony, był ubrany normalnie",
stwierdziła kobieta.

Źródło: http://www.alarabiya.net/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.