Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2357 miejsce

Najsilniejsza dziewczyna na świecie i półnaga aktywistka

Cuda się dzieją! Nacgwardia wystraszyła się ONZ-etu, najsilniejsza nastolatka świata przybyła na pomoc do Doniecka, a przywódczyni FEMEN-ek potępia ukraińską rewolucję.

Demonstracja FEMEN-ek: „Przestańcie gwałcić cały kraj”, „Wkrótce wybuchnie wojna” / Fot. FEMEN Women's MovementRekordzistka świata juniorek w latach 2012-13 (pobiła rekord wszystkich czasów podnoszenia ciężarów w swojej kategorii wiekowej – 60 kilogramów w wieku 14 lat, obecnie jako piętnastolatka doszła do 145) – Mariana Naumowa przybyła do Doniecka, aby zorientować się w sytuacji dzieci i młodzieży Donbasu. 1 października rozpoczął się tam rok szkolny. Panna Naumowa postawiła sobie za cel wykorzystanie swojej sławy i popularności do rozwinięcia kampanii pomocy w wychowaniu fizycznym i zaspokajaniu również innych potrzeb swych najmłodszych rodaczek i rodaków w Konfederacji Noworosji. Orientując się w potrzebach odbyła pogadanki na temat swojej działalności sportowej oraz zorganizowała turniej ciężkoatletyczny. Oto jak najsilniejsza nastolatka świata podnosi ciężary i zmaga się z ciężarem swojej misji:Nie zaszkodzi też obejrzeć filmu wideo w wysokiej rozdzielczości, pokazującego jak trzynastoletnia Naumowa podnosiła ciężary w Las Vegas:

https://www.youtube.com/watch?v=q053SJxySEw

W tym samym czasie w Paryżu przywódczyni półnagich aktywistek z grupy FEMEN (biegają nawet w samym tylko dole od bikini, z hasłami politycznymi wypisanymi na własnych ciałach) – Inna Szewczenko wypowiedziała się dla francuskiego wydania słynnej amerykańskiej gazety obywatelskiej „Huffington Post”. Padło wiele twardych zdań, a oto moim zdaniem te kluczowe: „Nawet ten, którego można było uznać za kandydata reprezentującego «mniejsze zło» - Poroszenko, nadużywa obecnie swej względnej popularności, by wprowadzić do parlamentu swych oligarchicznych przyjaciół, którzy od dawna są najgorszymi wrogami ludu ukraińskiego. Jeszcze większe niebezpieczeństwo wynika z faktu, że wszyscy oni mają teraz łatwą i przekonującą wymówkę: walczą z Rosją i Putinem, aby odwrócić uwagę od swych własnych uczynków oraz swojej polityki.” Krótko mówiąc jej zdaniem oligarchowie nadal trzymają Ukrainę w żelaznym uścisku, a mnóstwo ludzi zginęło nadaremnie, bo w tej sytuacji nic tam się nie zmieni na lepsze.

Warto przypomnieć, że ta pani i jej koleżanki nabrały światowego rozgłosu dzięki akcji na terytorium Rosji Putina; rozebrały się w lokalach wyborczych podczas głosowania do rosyjskiego parlamentu w 2012, mając wymalowane na ciałach ostre hasła antyputinowskie. Kilka dni temu femenka Żdanowa została ukarana wysoką grzywną za atak sztyletem i nagą piersią na woskową figurę Putina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.