Facebook Google+ Twitter

Najsmaczniejsze Mikołajki w Łodzi!

Charytatywna impreza z okazji Mikołajek na rzecz Fundacji „Dom w Łodzi”.

Zaproszenie na Warsztaty Kucharskie dla Dzieci / Fot. Restauracja LocandaW niedzielę, 6 grudnia br., z okazji Mikołajek, restauracja "Locanda" organizuje
Warsztaty Kulinarne dla Dzieci! Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji „Dom w Łodzi”, jakimi są ciężko chore i porzucone dzieci - mieszkańcy Domu Dziecka dla Dzieci Chorych.

Na trzy godziny dzieci zamienią się w najprawdziwszych kucharzy i przygotują swoim bliskim wyśmienitą ucztę! Pod czujnym okiem szefa kuchni, który na co dzień przyrządza smakołyki gościom Locandy, dzieciaki będą przecierały, tarły, przyprawiały, gotowały, piekły i smażyły, by na koniec pochwalić się pysznymi potrawami i wypiekami. Zwieńczeniem tego wesołego kucharzenia będzie wielka, radosna uczta.

Czym byłby kucharz bez czapki kucharskiej? Podczas pracy, każde dziecko otrzyma oryginalną, kucharską czapkę, zestaw do gotowania, fartuch oraz stanowisko pracy. Warto się postarać, bo święty Mikołaj docenia pracowite dzieci. Dlatego też podczas zabawy, osobiście odwiedzi on restaurację, by wręczyć Małym Kucharzom upominki!

Warsztaty Kulinarne dla Dzieci to świetna zabawa dla całej rodziny, przy okazji której można pomóc ciężko chorym maluchom

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w niedzielę 6 grudnia 2009, o godzinie 12.00 do restauracji Locanda, przy ul. Traugutta 3 w Łodzi.
Koszt warsztatu to 30 zł (rodzic i dziecko)

Info o imprezie: restauracja Locanda, ul. Traugutta 3, tel: 0 609 34 22 69
Info o Fundacji „Dom w Łodzi: www.domwlodzi.org, pomoc@domwlodzi.org, 0 42 678 01 00, 509 394 794

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Własnie Mikołajki tuż tuż! jesli są tu na forum jakieś osoby z Krakowa, to zapraszam do Galerii Krakowskiej. będzie można napisać list do św.Mikołaja, będzie rozdawanie prezentów. jak dobrze, że moje dzieciaki wierzą jeszcze w świętego Mikołaja;)))


Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Krakowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.