Facebook Google+ Twitter

Najszybsze samochody świata na Torze Poznań

Już 28 czerwca zjadą się do Poznania najszybsze i najbardziej luksusowe seryjnie produkowane samochody. To wszystko z okazji odbywającej się na Torze Poznań imprezy POZnań GT Polonia.

Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakJuż 28 czerwca zjadą się do Poznania najszybsze i najbardziej luksusowe seryjnie produkowane samochody. To wszystko z okazji odbywającej się na Torze Poznań imprezy POZnań GT Polonia.

Konsultant "Top Gear". Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakDziś na torze odbyła się konferencja prasowa z udziałem organizatorów oraz dziennikarza znanego programu telewizji BBC „Top Gear” - Johna Oakleya. Mówiono między innymi o tym, jak będzie wyglądać impreza oraz jakie są wrażenia kierowców i organizatorów po czterech poprzednich edycjach. Wiadomo na pewno, że na torze zagoszczą samochody takich marek, jak Lamborghini, Porsche czy Ferrari. Piąta edycja imprezy świadczy o tym, że poznański tor bardzo przypadł do gustu jej organizatorom i przede wszystkim uczestnikom. Wszyscy bardzo pochlebnie wypowiadają się o naszym obiekcie. Jon Oakley z „Top Gear” powiedział, że jest to obiekt bezpieczny i jednocześnie wymaga od kierowcy bardzo dobrego opanowania swojego pojazdu oraz dobrej techniki i dużej koncentracji. Według organizatorów imprezy jest to jeden z najlepszych torów w Europie. Dzięki uprzejmości Porsche Centrum Poznań zaproszeni dziennikarze mogli przejechać się na fotelu pasażera takimi samochodami, jak Porsche 911 GT3 oraz Porsche 911 Carrera S. Konferencja prasowa przed POZnań GT Polonia. Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech Grzesiak

Jeden z pokazowych przejazdów Porsche 911 Carrera S. Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakDla osób, które 28 czerwca odwiedzą Poznań przygotowano dzień pełen wrażeń. Na ponad trzy godziny zostaną zamknięte ulice Święty Marcin oraz Al. Niepodległości. Wszystko po to aby można było zobaczyć te potwornie szybkie maszyny w akcji. Impreza rozpocznie się na parkingu Centrum Kultury Zamek o godzinie 15.30 i potrwa do 19. Będzie to jedyna okazja, kiedy kierowcy pokażą się publiczności. Przejazdy po torze będą bowiem mogli oglądać jedynie zaproszeni goście oraz dziennikarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A czy zobaczymy w takim razie galerię z Brna? Jeśli tak to będzie to jakaś rekompensata:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

28 czerwca niestety jestem w Brnie na wyścigach, ale galeria z torowej części na pewno będzie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojtku to z niecierpliwością czekam na relację z samej imprezy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.06.2009 17:06

Mmmm Carrera S... coś pięknego;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.