Facebook Google+ Twitter

Najtańsze zakupy w internecie – tylko z Alior Sync

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-27 14:32

Tanio, szybko i wygodnie – czy można chcieć więcej? Tak! Można na przykład otrzymywać zwrot części płatności za zakupy wykonane w Internecie: nabywca płaci, a jego bank zwraca na konto kilka procent kwoty transakcji. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie dla klientów Alior Sync.

 / Fot. Creative Commons Uznanie autorstwa – na tych samych warunkach 2.5 zlokalizowana, 2.0 zlokalizowana oraz 1.0 zlokalizowana.Alior Sync wprowadził niezwykle atrakcyjny „cashback” dla transakcji dokonanych przez Internet za pomocą karty płatniczej banku albo szybkim przelewem „Płacę z Alior Sync”. Czym jest „cashback”? Otóż od każdej płatności w sieci do klienta wraca 5% wydanej kwoty – innymi słowy, zakupy w Internecie zawsze są nagradzane aż 5-procentowym rabatem, bez dodatkowych negocjacji czy specjalnych okazji! Premia może wynieść aż 1 250 zł miesięcznie, więc nietrudno wyliczyć, że obejmuje ona zakupy do maksymalnej wysokości 25 000 zł. Oczywiście takie wydatki nie zdarzają się przeciętnemu Internaucie co miesiąc, gdy trzeba jednak np. wyposażyć mieszkanie w nowy sprzęt AGD i RTV albo przeprowadzić remont, wówczas „cashback” może robić wrażenie.

Jak „cashback” funkcjonuje w praktyce? Posiadacz rachunku z kartą płatniczą w Alior Sync wyszukuje najtańsze oferty w sieci, korzystając z porównywarek cen. Gdy znajdzie najlepszą
ofertę, musi tylko upewnić się, że sprzedawca akceptuje płatność kartą lub szybkim przelewem „Płacę z Alior Sync” (obie metody płatności dostępne są np. w serwisie PayU obsługującym m.in. Allegro), bowiem klasyczny przelew bankowy na rachunek odbiorcy nie uprawnia do 5-procentowej bonifikaty. Po dokonaniu płatności pozostaje już tylko oczekiwanie na przesyłkę oraz zaksięgowanie premii na koncie w Alior Sync – ta pojawia się dokładnie w 5 dniu roboczym kolejnego miesiąca po transakcji.
Automatycznie, bez dodatkowych zgłoszeń, wniosków czy innych zabiegów ze strony klienta.

Żaden inny bank nie oferuje tak łatwo dostępnej i równie atrakcyjnej formy nagradzania klientów za aktywność zakupową w sieci. Konkurenci oferują albo premie za transakcje tylko w niektórych punktach (np. na stacjach benzynowych), albo niższą wartość procentową zwrotu lub limit kwotowym do 50 zł. Bezpośredni rywal Alior Sync oferuje zaś pilotażowo – czyli jedynie wybranym klientom – podobny cashback, lecz z wyłączeniem zakupów w serwisie Allegro i ograniczony do kwoty 50 zł. Posiadacze kont w Alior Sync mają więc możliwość kupowania najtaniej wybranych przez siebie towarów i usług, w największym sklepie w Polsce – internecie.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.