Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26301 miejsce

Najważniejsze fora w Polsce sposobem na rozwiązanie problemów

Prestiż, jaki wiąże się z tymi kongresami stanowi o statusie Polski jako o równoprawnym partnerze do dyskusji i działań, zmierzających ku stworzeniu lepszej przyszłości dla całego świata.

Prezydent RP Bronisław Komorowski na rozpoczęciu Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach / Fot. Bogdan WęgrzynekEuropejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (14-16 maja), Forum Ekonomiczne w Krynicy (4-6 września) i Forum Gospodarcze Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego „Energia i Środowisko” w Warszawie (25 października) to najważniejsze, najbardziej spektakularne i opiniotwórcze wydarzenia polityczno-ekonomiczne odbywające się w Centralnej Europie. Dzięki nim Krynica, Warszawa i Katowice na kilka dni w roku stają się światowymi stolicami gospodarki. Za sprawą corocznie odbywających się spotkań polityków i międzynarodowych przedsiębiorców, na których głównym tematem debat są bieżące problemy i zadania stojące przed globalną gospodarką, Polska zyskuje rangę światowego centrum ekonomicznego. Bezpieczeństwo międzynarodowe, współpraca gospodarcza, przemiany społeczno-kulturowe i zagrożenia ekologiczne to tylko niektóre z tematów poruszanych w debatach.


Prestiż, jaki wiąże się z tymi kongresami stanowi o statusie Polski jako o równoprawnym partnerze do dyskusji i działań, zmierzających ku stworzeniu lepszej przyszłości dla całego świata. Wszystkie kongresy składają się z kilkudniowych debat, spotkań i innych wydarzeń, wokół nich zorganizowanych. Niezmiernie istotne znaczenie ma udział w nich licznych gości z kraju i z zagranicy.

Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój / Fot. Bogdan WęgrzynekTematyka kilkunastu sesji obejmuje najważniejsze kwestie dotyczące rozwoju gospodarczego i społecznego Europy, jak również destabilizacji, która stała się nieodłącznym elementem czasów współczesnych. Rozmowy polityków i najbardziej wpływowych ludzi świata biznesu mają pomóc w uzgodnieniu wspólnej strategii działania dla rządzących krajami pogrążonymi w kryzysie, jak również odnaleźć receptę na wszechobecną recesję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 29.07.2012 03:32

najlepszym wyjściem dla Polski to wystąpic z żydowskiej unii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.