Facebook Google+ Twitter

Najwięcej w Polsce zarabiają globalni spekulanci!!!

Dzięki neoliberalnym reformom zapoczątkowanym przez Balcerowicza, Polska stała się krajem neokolonialnym, na którym najwięcej zarabiają globalni spekulanci oraz międzynarodowe koncerny drenujące finansowo ten kraj!!!

Tylko w latach 2002 – 2011 międzynarodowe koncerny wytransferowały z Polski blisko 200 mld złotych.

http://biznes.interia.pl/news/siedzimy-w-kieszeniach-globalnych-spekulantow,2104532,7035

Za to wszystko ostatecznie zapłacili zwykli podatnicy, pracownicy, obywatele, właściciele rodzimych firm oraz pacjenci polskiej służby zdrowia znajdującej się w coraz gorszej sytuacji finansowej. Dlatego też od samego początku jestem wrogiem tych globalnych pasożytów!!!

Jak się, więc okazuje Polska byłaby krajem bogatym dla swoich obywateli, gdyby nie działalność globalnych pasożytów i spekulantów dokonujących finansowego drenażu budżetu państwa.

To oni stworzyli tutaj za pomocą sprzedajnych polityków, specjalne strefy ekonomicznego wyzysku bardzo dobrze funkcjonujące w krajach trzeciego świata pod nazwą – wolnych stref produkcji eksportowej.

Globalne koncerny działające w Polsce nas skrycie okradają. Dlatego należy je bojkotować i kupować potrzebne towary wyłącznie w polskich sklepach. Stąd warto przypomnieć nazwy polskich marketów takich jak: Lewiatan, Stokrotka, Alma czy Polo.

I co najważniejsze -wybierając polskich producentów, wspieracie polskie firmy i polskich pracowników, którzy płacą podatki w Polsce, co przekłada się nie tylko na gospodarkę, ale też i dochody budżetu państwa na ochronę zdrowia, szkolnictwo, kulturę czy transport publiczny.

Stąd mój apel do Was - drodzy czytelnicy, wybierajcie i kupujcie głównie polskie produkty!!!

http://www.kupujepolskieprodukty.pl/

http://patriotyzmekonomiczny.pl/przykladowa-strona/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.