Facebook Google+ Twitter

Największa impreza hippiczna w Polsce już w czwartek

Jeśli kochasz konie albo zawsze ciekawiło cię to, co ludzie widzą w jeździectwie, to na pewno musisz wpaść na CSI Katowice Parada Horse Show. Największa halowa impreza hippiczna w Polsce rozpoczyna się w czwartek.

Logo CSI Katowice / Fot. materiały prasoweKatowicki Spodek gości w ciągu roku wiele imprez, jedną z najważniejszych z nich jest CSI Katowice. Czterodniowe święto jeździectwa bez wątpienia jest godną uwagi propozycją na spędzenie następnego weekendu. Zawody połączone z targami hippicznymi rozpoczną się w czwartek, 3 grudnia o godz. 15 cyklem konkursów "Teraz dzieci". Będzie to szansa dla młodych adeptów jeździectwa do zaprezentowania się szerokiej publiczności. Wystąpi dziesiątka najlepszych polskich dzieci w wieku 12-14 lat rywalizujących w trzech kategoriach (wysokość przeszkód do 100, 110 i 120 cm).Kolejnym punktem zawodów będzie rywalizacja młodych jeźdźców CSIY (19-21 lat) i CSI-U25 (poniżej 25 lat). W tym wypadku również zobaczymy najlepszych zawodników z całego kraju. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie Polish Master's 2009 z pulą nagród 80 tys. zł i możliwością zdobycia punktów do rankingu Roleksa. Odbędzie się on 6 grudnia o godz. 16.30.

Jednak wcześniej na wszystkich gości będzie czekać mnóstwo atrakcji, m.in. Adrenalina Cup. Zawody, w czasie których będą występować najlepsi zawodnicy z krajów Europy Środkowo-Wschodniej walczących o łączną pulę nagród 70 tys. zł. Również nie lada gratką będzie pokaz umiejętności w wykonaniu Franke Sloothaaka, trzykrotnego medalisty Igrzysk Olimpijskich (Los Angeles 1984, Seul 1988 i Atlanta 1996) i jednego z najbardziej znanych jeźdźców na świecie. Równocześnie na terenie katowickiego Spodka będzie można zobaczyć wielu wystawców z całego kraju podczas targów hippicznych.

Jeśli szukasz pomysłu, jak z całą rodziną spędzić następny weekend, to CSI Katowice jest fantastyczną propozycją nie tylko na miłe spędzenie czasu ale i na poznanie wspaniałego świata jeździectwa. Bilety na zawody są dostępne na terenie całego kraju w cenach 20-50 zł (w czwartek i piątek do godz. 16 wstęp wolny).

Oficjalna strona zawodów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.