Facebook Google+ Twitter

Największa inwestycja drogowa w Elblągu. Część pierwsza [ZDJĘCIA]

Najstarsi mieszkańcy Elbląga nie pamiętają miasta tak rozkopanego jak przez ostatni rok. Przebudowa wojewódzkiej drogi 503 i 504 na odcinku ulicy Pocztowej to centralny punkt największej inwestycji współfinansowanej ze środków unijnych.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Rozległa modernizacja drogi wojewódzkiej w obszarze miasta dofinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Fot. Adrianna Adamek-Świechow
Rozległa modernizacja drogi wojewódzkiej w obszarze miasta dofinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Fot. Adrianna Adamek-Świechow

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeny! i tak przez cały rok miasto rozkopane!?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Elżbieta Szychlińska.
To prawda Szczecin to magiczne miasto. Ulicę Rybacką i klub studencki bardzo dobrze wspominam a także ten na Alei Piastów. Jak jestem w Szczecinie to często nocuję w hotelu Novotel. Prawie na przeciwko jest Pub do którego idę na piwo. Jest wspaniała atmosfera pod warunkiem, że się lubi Pogoń Szczecin. Pozdrawiam wszystkich ze Szczecina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Lech Polak
To prawda , Szczecin to magiczne miasto .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Arku ..
Najpierw wybudowali Salon Samochodowy Citroena to i ulicę ochrzcili jego imieniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Elżbieta Szychlińska.
Dzięki za dopowiedzenie. Wiem ,że na Alei Piastów w kierunku cmentarza na Gumieńcach było okropne skrzyżowanie i jest przebudowane. A tak w ogóle to Szczecin jest fascynującym miastem. Na Wałach Chrobrego co roku odbywają się przeróżne imprezy . Najbardziej znaną to jest Dni Morza gdzie cumują żaglowce i przeróżne statki np. parowiec Stettin wybudowany przed wojną w stoczni Wulkan( obecnie nie czynnej już stoczni Warskiego ). Pamiętam, że w Szczecinie poniżej wałów Chrobrego jest ulica Jana z Kolna. Może to on odkrył Amerykę jako pierwszy? Raczej to zrobił Leif Eriksson -Wiking.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Macie w Szczecinie ul. Citroena? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Lech Polak , przebudowywana jest ulica Struga od Płoni do krzyżówki obok nowego ZUS [ UL Citroena ] , a boczne odnogi prowadzą do Dąbia i na Słoneczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elżbieto (Elżbieta Szychlińska) zapewne piszesz o przebudowie trasy od Szczecin Dąbia i przez osiedle Słoneczne już w samym Szczecinie. Szczecin jest urokliwym miastem. Ma unikatowe drzewa na na cmentarzu Gumieńce a także winnych miejscach PLATANY.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Eurovia robi też [ kończy ] główną drogę wjazdową do Szczecina .
Niedogodności da się przeżyć a potem w Elblągu będzie ładnie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.