Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25274 miejsce

Największe Gwiazdy wybierają ReV Revenge

Razem z Przemysławem Saletą, a teraz z Arturem Siódmiakiem... Rockowy zespół ReV Revenge z Nowego Sącza jest wybierany przez największe Gwiazdy, aby swoimi utworami towarzyszył zakończeniu ich karier.

ReV Revenge / Fot. archiwum Menu GroupTo nie przypadek, że najbardziej znane polskie Gwiazdy kończąc swoje błyskotliwe kariery wybierają na ten ważny dla nich moment zespół ReV Revenge. Zakończenie kariery, choćby takiej kariery sportowej jak Przemysława Salety, to wielki moment nie tylko dla kibiców, ale i dla samego sportowca. Chce on przeżyć ten szczególny dzień, dzień oficjalnego rozstania się ze dotychczasową imponującą drogą, w sposób bardzo szczególny. Ważne dla każdego, nawet największej Gwiazdy jest, aby ogromne wydarzenie przygotowywane z okazji pożegnania się z długoletnią karierą, było przeprowadzone perfekcyjnie i otoczone mocnym akcentem muzycznym.

ReV Revenge / Fot. archiwum Menu GroupWłaśnie taki celny wybór miał miejsce w przypadku Przemka Salety. ReV Revenge zaproszony przez znakomitego polskiego kickboxera i boksera do współpracy przy zakończeniu jego kariery, swoją interpretacją utworu amerykańskiego zespołu Survival "Eye Of The Tiger" promował akcję "Saleta trenuje" i był bardzo ważnym punktem w kampanii promocyjnej walki Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta. Aranż utworu w nowoczesnym stylu odniósł dużą popularność, kompozycję można było usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych, jego oglądalność na kanałach internetowych przechodziła najśmielsze oczekiwania i został także wykorzystany przez telewizję Polsat w transmisji walki bokserskiej Saleta vs Gołota. Bez wątpienia ReV Revenge znacząco przyczynił się do promocji akcji.

ReV Revenge i manager Małgorzata Ligas (z prawej) / Fot. archiwum Menu GroupTalent jest bardzo ważny, ale to jedno z kilku składowych. Aby osiągnąć sukces potrzebna jest osoba, która zadba o pokierowanie zespołu w dobrą stronę i o zaangażowanie muzyków w odpowiednią współpracę. Dokładnie tak dzieje się w przypadku ReV Revenge i Małgorzaty Ligas, managera zespołu. Małgorzata Ligas od początku, od kiedy tylko zajęła się opieką nad rockowcami, doskonale, wręcz nierealnie dobrze, pełni funkcję managera. To głównie dzięki jej talentowi menedżerskiemu i sile perswazji wobec otoczenia, ten niezwykle młody zespół ReV Revenge zdobywa coraz większą popularność. Dzięki Małgorzacie Ligas, ReV Revenge grało w kampanii Przemka Salety i dzięki niej obecnie gra dla Artura Siódmiaka.

ReV Revenge / Fot. archiwum Menu GroupAutorski utwór ReV Revenge "To nie koniec" jest zwieńczeniem kariery sportowej Artura Siódmiaka i zapowiedzą jego działań po pożegnaniu się z profesjonalną aktywnością sportową. Chwytliwy refren i wciągająca melodia sprawiają, że można go nucić, nawet jeśli nie jest się fanem piłki ręcznej. ReV Revenge dodatkowo zagra utwór podczas meczu PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata przed ogromną publicznością w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE 15 grudnia 2013 roku. Piosenka z pewnością zjednoczy widownię, która uwielbia Artura i jednocześnie zapewne przysporzy zespołowi ReV Revenge liczne grono fanów, którzy dostrzegą ich niesamowitą charyzmę na scenie.

ReV Revenge / Fot. archiwum Menu GroupObie kompozycje wraz z teledyskami, dla Przemka Salety i obecny hitowy już utwór dla Artura Siódmiaka, wyprodukowała agencja Menu Group i obie zostały nagrane w Studio Nagraniowym Steel Studio w Starym Sączu. Zespół ReV Revenge z Nowego Sącza tworzy pięciu młodych, utalentowanych i ambitnych muzyków: Danny "Steel" Kulig - lead wokal i gitara elektryczna, Łukasz Wółkiewicz - gitara bassowa i backup wokal, Krzysztof Guc - gitara elektryczna, Damian Cempa - perkusja oraz Krzysztof Janowiec - klawisze i backup wokal.

Odbiorcami ReV Revenge są miłośnicy rocka i dobrego brzmienia. To zespół składający się z przyjaciół, dla których muzyka jest pasją i sposobem na życie. Zespół nagrywa obecnie własne utwory i regularnie koncertuje. Drzwi do największej kariery stoją otworem. A po drodze - można spodziewać się kolejnych zaproszeń do muzycznego zaaranżowania kampanii promocyjnej zakończenia niesamowitej kariery następnej wielkiej Gwiazdy.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.