Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21812 miejsce

Największe sportowe wydarzenie 2013 roku w Polsce w piłce ręcznej

Zorganizowana 15 grudnia 2013 r. w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE gala piłki ręcznej "PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata - zakończenie kariery Artura Siódmiaka" okazała się jedną z największych imprez sportowych w Polsce w tym roku.

Orły Wenty w komplecie żegnały w wielkim meczu PGNiG Artura Siódmiaka / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupPodczas wydarzenia przygotowanego z okazji oficjalnego zakończenia sportowej kariery srebrnego i brązowego medalisty Mistrzostw Świata, znakomitego polskiego szczypiornisty Artura Siódmiaka, na trybunach gdańsko-sopockiej ERGO ARENY panowała fantastyczna atmosfera. W meczach żegnających Króla Artura wystąpiło wiele znakomitości ze świata sportu, biznesu, polityki i mediów.

Pełna po brzegi ERGO ARENA podczas PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata - zakończenie kariery Artura Siódmiaka / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupZainteresowanie wydarzeniem zaskoczyło organizatorów. W ERGO ARENIE podczas benefisu Artura Siódmiaka uczestniczyło ponad 8 tysięcy kibiców, co jest ogromnym sukcesem. Była to fantastyczna impreza, która wspaniale promowała piłkę ręczną w naszym kraju.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i wykonali wspaniałą pracę. Wielkie podziękowania należy skierować dla PGNiG, Sponsora Strategicznego wydarzenia, którego nieocenione wsparcie pozwoliło na zorganizowanie prawdziwego święta dla kibiców piłki ręcznej w Polsce. Krzysztof Skiba i Włodzimierz Brodiuk z pucharem na zakończenie PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata z okazji pożegnania Artura Siódmiaka / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupWspółpraca z PGNiG sprzyja rozwojowi tej wspaniałej dyscypliny sportowej i przyczynia się nie tylko do dalszej popularyzacji sportu i osiąganiu sukcesów, ale także aktywności ruchowej oraz zdrowego trybu życia w naszym społeczeństwie.

Drużyny VIP podczas PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata, m.in. Dariusz Michalczewski, Krzysztof Skiba, Bogdan Węgrzynek, Włodzimierz Brodiuk / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupPrzybyli goście byli bardzo usatysfakcjonowani tym, co zobaczyli w ERGO ARENIE. Według wielu opinii była to najlepsza sportowa impreza w 2013 roku, zaraz po Mistrzostwach Świata w piłce plażowej w Starych Jabłonkach. Organizacja na każdej niwie była perfekcyjna.

Ważne dla polskiego sportu osobistości nie ukrywały, że było to bardzo spektakularne wydarzenie i wyjątkowa impreza dla polskiej piłki ręcznej. Kibice handballu po raz pierwszy w historii mogli uczestniczyć w meczu Polska vs Reszta Świata, który pozwolił po latach znów zobaczyć słynne "Orły Wenty" grające razem w biało-czerwonych strojach.

PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata - zakończenie kariery Artura Siódmiaka / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupOd strony sportowej i meczu z obsadą najlepszych polskich szczypiornistów i zawodników zagranicznych, "PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata" stało na najwyższym poziomie. Zespół "Orłów Wenty" zmierzył się z drużyną złożoną z najlepszych graczy zagranicznych występujących w polskich klubach, z którymi Artur Siódmiak mierzył się przez lata. Na parkiecie oprócz "Króla Artura" można było zobaczyć zawodników takich jak m.in. Karol Bielecki, Słowomir Szmal, Mariusz Jurasik, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski, Grzegorz Tkaczyk, Mateusz Jachlewski, Ivan Cupić czy Julen Aginagalde. Polscy piłkarze ręczni w przyjaznym meczu ostatecznie wygrali z zespołem Reszty Świata 51:33.

Zespół rock ReV Revenge z Nowego Sącza zagrał w ERGO ARENIE przed wielkimi gwiazdami sportu, estrady, znanymi osobami ze świata biznesu i mediów / Fot. Konrad Koźmiński archiwum Menu GroupOrganizatorzy zadbali o świetną oprawę każdego meczu i niezwykle wiele atrakcji dla całych rodziny przybyłych razem z małymi dziećmi. Genialny występ miał aż trzykrotnie pojawiający się przed publicznością zespół rockowy ReV Revenge, a także młoda wokalistka Inez Bodio. Jedną z atrakcji był także mecz VIP, w którym nie obyło się bez obecności wielkich gwiazd. Swoje umiejętności pokazali Dariusz Michalczewski, Krzysztof Skiba, Artur Kielak, Robert Korzeniowski, Anita Włodarczyk, Szymon Ziółkowski i wielu innych.

Wydarzenie zorganizowała Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka wraz z pracującymi nad promocją imprezy zespołami profesjonalistów agencji promotorskich Menu Group i Exodus Group należącymi do Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.