Facebook Google+ Twitter

Największe turystyczno-sportowe Targi ADRENALINY

7-9 marca 2014 r. w Zabrzu odbędą się targi przygotowane przez Markoz System. W tym roku będą to Połowy I Łowy 2014, Karp Festiwal 2014, III Szkoła Wędkarstwa Muchowego i Spinningu oraz Skok Adrenaliny 2014.

Organizatorzy targów,Targi Adrenaliny Markoz System / Fot. materiały organizatorów firma Markoz System jest wyspecjalizowaną marką w tworzeniu eventów o charakterze międzynarodowym odbywających się głównie na terenie Wrocławia. Targi, które będę miały miejsce w Zabrzu to połączenie ekspozycji o charakterze wędkarskim, sportów wodnych oraz popularyzacji aktywnego wypoczynku.

7-9 marca 2014 r., po raz trzeci Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw będzie na największych turystyczno-sportowych Targach Adrenaliny w Zabrzu.

Targi Adrenaliny Markoz System / Fot. materiały organizatorówW poprzedniej edycji z 2013 roku udział wzięło 179 wystawców z całego kraju oraz z zagranicy (w tym m.in. Rosji, Węgier, Czech, Słowacji), a liczba zwiedzających Halę widowiskowo-sportową MOSiR w Zabrzu przekroczyła 7900 osób.

Branie udziału w targach to przede wszystkich możliwość poznania nowości rynkowych oraz wymiany doświadczenia z innymi. Markoz System jako organizatorzy są przekonani, że targi te są ważnym wydarzeniem w kalendarzu targów odbywających się na terenie Polski pod względem wymiany poglądów i informacji między uczestnikami. Dają możliwość rozwinięcia skrzydeł firmom na polskim oraz światowych rynkach.

Targowej ekspozycji będą towarzyszyć liczne pokazy, konferencje i wiele innych ciekawych imprez otaczających miejsce ekspozycji.

Klaster OKIP, którego Markoz System jest partnerem, ma nadzieję, że zbliżająca się edycja będzie błyszczeć swoją wyjątkowością w Zabrzu oraz na terenie całego kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.