Facebook Google+ Twitter

Najwięszy skatepark w Polsce powstanie w Piasecznie

Propozycja budowy skateparku przez Gminę Piaseczno ciągle budzi kontrowersje. Zamiast zacisnąć pasa, władze chcą na ten cel przeznaczyć niemal 4 mln zł.

Całość inwestycji określana jest na kwotę 3,4 mln zł. W tegorocznym budżecie na ten cel przeznaczono 1,9 mln zł. Ta kontrowersyjna inwestycja jest negowana przez większą część mieszkańców między innymi ze względu jej koszt.
Skatepark zlokalizowany będzie przy głównej trasie wlotowej ze stolicy. Jak twierdzą pomysłodawcy, zostanie on wizytówką miasta.Niewyjaśnione do końca pozostają sprawy związane z bezpieczeństwem, kosztami obsługi oraz zasadami wstępu. Przeciwnicy projektu uważają, że nie powinno się budować tak drogiego obiektu w czasach kryzysu oraz gdy w gminie potrzebne są ważniejsze inwestycje. Zarówno na facebookowym profilu Skateparku, jak i na profilu Moje Piaseczno trwają burzliwe dyskusje.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

MC
  • MC
  • 18.04.2012 15:01

Pewnie! Niech nie budują! Niech młodzież szwęda się po melinach i krzakach, bez celu w życiu, zabijając smutek używkami. Każdy rozumny człowiek wie do czego to prowadzi.
A sport to endorfiny, współzawodnictwo i budowanie charakteru.
Jeżeli rodzice boją się o swoje dzieciaki, to niech wiedzą, że w każdym dużym skateparku są ochraniarze i chuliganów,czy narkomanów wyrzucą.
Myślę, że zwłaszcza w dobie kryzysu taki skatepark jest potrzebny, a każdy kto myśli inaczej jest zapierdziałym intelektualnym starcem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.