Facebook Google+ Twitter

Najwyższe wyróżnienie dla Romana Bukowińskiego w USA

Wyróżnienie z Instytutu Ekologicznego, za zastosowanie dziewięciu sposobów czystej naturalnej energii jak np. solarum, turbiny powietrznej, ciepła ziemskiego, wydzielin CO2 z bojlerów i oczyszczanie ciepłej wody z pryszniców, pralek itp.

Przez otrzymane wyróżnienie otrzymał aprobatę dla rozpowszechnienia jego technologii nowoczesnej dla dobra całej ludzkości, oszczędzając koszta energii do 84%.

Pracuje w tej chwili nad dalszymi trzema sposobami połączenia tego w jedność. Już został nominowany do nagrody naukowej.

DJako hydraulik Roman Bukowiński 22-latek w 1993 r. odwiedza stryja Stefana w Chicago i postanawia tam zostać, zakłada firmę TARTAN PLUMBING i zatrudnia 3 Amerykanów i dwóch czeladników, ale po skończonej pracy nie miał uprawnień do podpisu, za który słono płacił innym firmom. Dość długo chodził do wieczorowych szkół, aby uzyskać tytuł mistrza, lecz drugą trudnością jaką napotkał to to, że nie miał zielonej karty i
nie zawsze mógł uzyskać zapłatę za wykonaną pracę. Trzecią trudnością jaka go spotkała to zupełne bankructwo podczas światowego kryzysu. Opuścili go robotnicy z powodu braku zleceń, prawie wykończony dom który budował od podstaw 2,5 roku z milionowym długiem i brakiem pieniędzy na spłatę rat, oraz czwórka dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W domu który budował zamontował nowy system ogrzewania i opublikował to w Internecie, gdzie cieszyło się to dużym zainteresowaniem i spowodowało to znalezienie sponsorski
Marry-multimilionerki, która od każdego klienta otrzymuje 5%. Dzisiaj czyli po roku czasu firma rozwija się dynamicznie, zatrudnia 16 hydraulików, prawnika, profesora fizyki-chemii, sekretarki i asystenta, a w najbliższym czasie ośmiu hydraulików. Do firmy TARTAN PLUMBING dołączył TARTAN ENERGY SYSTEM. Założył go z początkiem stycznia w Szkocji i stosunkowo niedawno w Szanghaju, która będzie produkowała bojlery jego produkcji i solarum.
Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.