Facebook Google+ Twitter

"Najwyższy CzaS!" broni Wojewódzkiego i Figurskiego

Dziennikarze "Najwyższego Czasu!" atakują kolegów z prawicy za to, że przyłączyli się do lewicy w potępianiu "chamstwa" Wojewódzkiego oraz Figurskiego.

Jan Piński oraz Tomasz Sommer przypominają, że prawica zawsze walczyła o daleko posuniętą wolność słowa, a to lewica próbowała ją ograniczać pod przykrywką walki z homofobią, rasizmem czy językiem nienawiści.

Jan Piński twierdzi, że karania za głoszenie treści faszystowskich jest kontrowersyjne. Autor przypomina, że definicje faszyzmu zmieniały się w historii wielokrotnie, ze względu na okoliczności polityczne. Dość powiedzieć, że dzisiaj według "Gazety Wyborczej" faszystami są właśnie ludzi reprezentujący obóz prawicowy.

Podobnie jest z wyznaczaniem granic chamstwa - jest to według Pińskiego przykład typowej lewackiej poprawności politycznej, w której pani Olejnik oraz inni decydują, co należy uznać za chamstwo, a co nie.

Dlaczego więc dla prawicy tak ważna jest wolność słowa? Ponieważ jest uniwersalną wartością daną ludziom od Boga, wykraczającą poza czas, historię oraz władzę.

Źródło: Najwyższy Czas, nr 29-30

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

-
  • -
  • 11.07.2012 20:14

Najwyższy czas żeby jakieś głupole się ujawnili.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.