Facebook Google+ Twitter

"Najwyższy Czas" ujawnia: Michalkiewicz oraz Łysiak inwigilowani

Stanisław Michalkiewicz,Waldemar Łysiak oraz Jerzy Robert Nowak byli inwigilowani przez ABW pod pretekstem ich "działalności antysemickiej" - poinformował "Najwyższy Czas".

Stanisław Michalkiewicz w ostatnim czasie ponownie zagościł w mediach głównego nurtu. Oczywiście, został tam przedstawiony jako antysemita (Pasikowski i Szczur... Czyli Stanisław Michalkiewicz o "Pokłosiu"). Być może powyższe materiały prasowe były częścią operacji, jaką wobec niego oraz Waldemara Łysiaka, prowadziły służby. Według "Najwyższego Czasu" od początku 2012 roku ABW pod przykrywką "zabezpieczenia operacyjne obchodów powstania w getcie żydowskim" inwigilowała ludzi o rzekomych poglądach antysemickich, w tym: Stanisława Michalkiewicza, Waldemara Łysiaka oraz Jerzego Roberta Nowaka.

Stanisław Michalkiewicz pisał ostatnio, że nagonka na "faszystów oraz antysemitów", jaką obserwujemy w mediach głównego nurtu, jest częścią planu forsowanego przez władców Polski. Ten plan zakłada spacyfikowanie wszelkich ośrodków opozycji wobec establishmentu - stąd nieprzyznanie koncesji TV Trwam na nadawanie na multipleksie, stąd czystki w "Rzeczpospolitej" oraz "Uważam rze", stąd w końcu budowanie grozy oraz niebezpieczeństwa, sugerując, że Polsce grozi faszyzm.

Czemu to służy?

Rafał Ziemkiewicz pisze, że rząd szykuje "megaświństwo" Polsce. Popularny pisarz uważa, że scenariusz wprowadzania jakiegoś stanu wyjątkowego, ze stanem wojennym włącznie, jest bardzo prawdopodobny.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Amerykańskie lobby żydowskie domaga się od Polski 65 miliardów dolarów za utracone mienie podczas 2 Wojny Światowej. Wydaje się że PO przygotowuje się do transferu. Tajemnicą pozostaje : gdzie znajdzie taką sumę pieniędzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.