Facebook Google+ Twitter

Nakarm biednych... świniami

Terry Bradshaw, były gracz ligi futbolu amerykańskiego postanowił w bardzo nietypowy sposób pomóc biednym. Swoją fundację, która karmi najbardziej potrzebujących świniami, nazwał PigsForJesus.

 / Fot. Screen - W mojej fundacji hoduję świnie, a po 90 dniach przetwarzam je i karmię biednych - mówi założyciel PigsforJesus.com - W ciągu ostatnich pięciu miesięcy wyżywiliśmy ponad pięć tysięcy rodzin - ciągnie Bradshaw.

Wspomina on również, że nie powinien nazywać swojej organizacji PigsForJesus, ponieważ obraża to wielu ludzi, ale "stało się jak się stało". Po wejściu na stronę internetową PfJ naszym oczom ukazuje się zdjęcie Terry'ego wraz z jego ulubionym wieprzem - Sue E. - Przejechaliśmy z nią cały stan Texas i wygraliśmy wszystkie przeglądy świni hodowlanych - chwali się Bradshaw.

Jeśli chcesz pomóc tej nietypowej fundacji, wystarczy że klikniesz przycisk "Donate" na stronie głównej. Trwają prace nad uruchomieniem płatności za pośrednictwem kont internetowych, na razie pieniądze można przesyłać tylko drogą pocztową.

Oficjalna strona fundacji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.