Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23265 miejsce

„NAKRĘĆ NEWS”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-17 16:08

Newsrm.TV ogłasza konkurs dla młodych dziennikarzy i reporterów. Poszukujemy osób, które na co dzień tworzą swoje krótkie formy newsowe.

„Czekamy na ciekawe materiały wideo. Prace oceniać będą internauci, których głosy zadecydują do kogo trafi nagroda rzeczowa, natomiast nasz zespół redakcyjny będzie bacznie śledził materiały zamieszczane w konkursie i nie wykluczamy propozycji współpracy dla najlepszych” – mówi Andrzej Gurazda - Project manager Newsrm.tv

Wystarczy, że swój materiał wideo umieścisz na naszym profilu Newsrm.TV w serwisie facebook. Nie ma ograniczeń dotyczących długości materiałów konkursowych. Mogą one być wykonane zarówno profesjonalnym sprzętem jak i telefonem, tabletem czy też aparatem fotograficznym.

Rynek materiałów wideo jest jednym z najmocniej rozwijających się sektorów branży internetowej. Z danych opublikowanych przez IAB Polska, Redefine oraz Gemius Megapanel jednoznacznie wynika, że liczba użytkowników TV online w Polsce rośnie około milion osób rocznie. Według Cisco w 2017 roku, film będzie stanowić 69% całego ruchu internetowego konsumenta. Natomiast najnowsze badania IAB Polska „Wideo w sieci” pokazują że oglądalność wideo w sieci wyniosła 96%. Co za tym idzie wzrasta popyt na treści video i outsourcing telewizyjnych materiałów dziennikarskich.

Link do konkursu: http://newsrm.tv/konkurs/

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.