Facebook Google+ Twitter

Nakręcona akcja. Pomóż choremu chłopcu!

Specjalna akcja charytatywna zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Każdy kto posiada niepotrzebne nakrętki, może pomóc. Zostaną one wymienione na pieniądze, potrzebne na kosztowną rehabilitację chłopca.

Nakręcona Akcja! Oddaj niepotrzebne nakrętki! / Fot. Mateusz WawrowskiU małego chłopczyka z Poznania miesiąc po urodzeniu doszło do zatrzymania krążenia i niedotlenienia mózgu. Niespełna dwulatek jest po zabiegu tracheotomii. Rehabilitacja dziecka jest kosztowna, rodzice nie posiadają aż tylu pieniędzy.

Rodzina i przyjaciele chłopca wpadli na pomysł zorganizowania akcji zbierania nakrętek. Potrzebne są plastikowe nakrętki, najlepiej gdyby były z grubszego plastiku - są cięższe od zwykłych butelkowych. Zebrane nakrętki zostaną wymienione na pieniądze, które zostaną przekazane na drogą i długotrwałą rehabilitację.

Do "Nakręconej Akcji" może się przyłączyć każdy, kto posiada w domu, w szkole i pracy niepotrzebne nakrętki plastikowe. W całym Poznaniu znajduje się wiele punktów odbioru nakrętek. Nakrętki można także oddawać w Warszawie, w siedzibie redakcji Chip.

Nakrętka. / Fot. Mateusz WawrowskiJeśli masz niepotrzebne nakrętki i chcesz pomóc choremu chłopcu wejdź na stronę Ziomek Poziomek i sprawdź, gdzie możesz oddać nakrętki. Tam również poznasz historię choroby dziecka.

Finał akcji odbędzie się 27 stycznia podczas Rodzinnej Niedzieli w Concordia Design w Poznaniu. Organizatorzy proszę o zmobilizowanie sił i przyniesienie jak największej liczby nakrętek.

Jestem pewien, że warto włączyć się w akcję i pomóc chłopczykowi. Ja pomagam, oddając niepotrzebne nakrętki, Ty też możesz!

Zarejestruj się i napisz artykuł Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.