Facebook Google+ Twitter

Nałęcz o Dudzie: To lider związkowy na miarę Wałęsy

"Duda to pierwszy autentyczny lider związkowy od czasów Wałęsy" - powiedział dzisiaj w TVN24 Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta Komorowskiego. Sam legendarny przywódca "Solidarności", tak jak wielu polityków PO inaczej ocenia Dudę.

 / Fot. www.prezydent.pl/GNU 1.2Wczoraj odbyło się spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz Piotra Dudy. Spotkanie należy uznać za udane. Dzisiaj Tomasz Nałęcz w TVN24 nazwał obecnego szefa "Solidarności" człowiekiem dialogu, autentycznego związkowca z talentem politycznym. Doradca prezydenta pogratulował "Solidarności", że doczekała się takiego lidera. Nałęcz przyrównał Dudę do Wałęsy, powiedział że "Solidarność" nie miała takiego lidera od jego czasów.

Wałęsa krytyczny w sprawie Dudy

Sam Wałęsa ma o o Dudzie krytyczne zdanie. Niedawno zbulwersowany akcją blokowania Sejmu przez "Solidarność" powiedział, że spałowałby Dudę oraz jego ludzi. W odpowiedzi "Solidarność" umieściła w internecie twarz Wałęsy zestawionej ze świńskim ryjem.

Wałęsa nie jest jedynym wielkim bohaterem "Solidarności", który atakuje Dudę. Zalicza się również do nich Bogdan Borusewicz, który w Radiu Zet przyrównał blokadę do oblężenia sejmu grodzieńskiego przez rosyjskie wojska.

Borusewicz wyraźnie podkreślił, że wielkie postacie dawnej "Solidarności" nie akceptują takiego zachowania Dudy, a sam przewodniczący ma z tym ewidentnie problem.

Warto jeszcze tutaj przytoczyć wypowiedź Kazimierza Kutza, sympatyzującego z PO. Kutz przyrównał Dudę do terrorysty i powiedział, że może on być następcą Ziobry w PiS.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

bolek
 • bolek
 • 26.05.2012 21:14

duds to lider zwiazkowy na miare jara zbawiciela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 26.05.2012 14:29

duda to prawdziwy związkowiec... od tego jest związek zeby ganial rząd przy płocie gdy puszcza fuszerki jak np. ta pseudoreforma emerytur tuska..a borusewicz .szkoda mówić i pisać..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z pana Nałęcza niezły "podpuszczator". Prezes zdaje się "połknął haczyk"/chyba się "wkurzył"/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Prezydent zawiedzie się na panu Dudzie, kiedy podpisze ustawe emerytalną 67 a pan Duda nadal będzie niezadowolony. Przecież tyle światłych osób przekonywało Go do dalekowzroczności i wielkości pana Dudy. Pochwała pana Dudy to też poszczucie na Niego pana Kaczyńskiego, który jest jedynym obroncą ucięmięzonych w Polsce. Widać, że PO trzyma rękę na pulsie. A tak naprawde to pan Duda tyle załatwił co pan Palikot. Narazie mamy dużo krzyku. Panie Duda aby argumenty w rozmowach z wielkimi w Polsce były odpowiednio wyważone i były brane pod uwagę jako nie pętaka, trzeba brać na nie wódkę. Przecież bez Niej rozmówce można tylko pałować. Za poważnie pan traktuje swoją misję Nie zrozumiał Pan insynuacji pana wielkiego poprzedniego. Polak bez wódki się nie dogada. Zostają bez niej tylko puste słowa i bełkot. I o co mu chodzi a taki był zdolny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Borusewicz i reszta wybili sie na robotniczych plecach a teraz to te plecy batem traktują ci ludzie to jak wiatr zawieje tak się ustawiają

Komentarz został ukrytyrozwiń
sawko
 • sawko
 • 25.05.2012 16:03

Duda, nie daj się przerobić na kombatanta!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
junior
 • junior
 • 25.05.2012 10:24

Duda nie był nigdy na łańcuchu UB --- taka jest różnica między nimi!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
 • Gerard Stenc^
 • 25.05.2012 10:21

Wałęsę,Borusewicza wiem kto prowadził ! Papiery wymiecione.Ale Dudę ...Kosmici ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 25.05.2012 10:20

Wałęsa Dudzie do pięt nie dorasta ! Komitet Noblowski pluje sobie w brodę ,przyznając mu tą nagrodę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.