Facebook Google+ Twitter

Namiastka Złotych Piasków w centrum Warszawy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-13 19:46

Na urlop, choć o nim marzysz, nie masz szans, nad Bałtyk za daleko i nawet podróż statkiem nad Zegrze zabrałaby Ci za dużo czasu? Rozwiązaniem jest Port Wisła - pierwsze w Polsce miasteczko sportów wodnych dla całej rodziny znajdujące się w samym sercu wielkiego miasta.

 / Fot. plakatPort Wisła, zlokalizowany na lewym brzegu Wisły, między mostami: Poniatowskiego a Łazienkowskim, to prawdziwy raj dla miłośników plażowania i wakacyjnych sportów, ale też odpowiednik luksusowego wakacyjnego ośrodka dla rodzin z dziećmi.

Ideą Portu Wisła, realizowanego w ramach projektu firmy PepsiCo „Pepsi Fresh“, jest zachęcanie do czynnego wypoczynku poprzez ruch, zabawę, ale także wysiłek intelektualny. W porcie czeka nie tylko wspaniała plaża z boiskami do gry w piłkę plażową i placami zabaw dla dzieci.

Można tu
skorzystać z basenu, fitness klubu, ścianki wspinaczkowej oraz wypożyczalni Segwayów i rowerów. W planach są koncerty plenerowe, konkursy i zabawy, ale też świętowanie ważnych dat, takich jak Dzień Dziecka czy Wianki, które co rok przyciągają nad Wisłę tłumy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.