Facebook Google+ Twitter

Namiot Bezpiecnych na Małym Rynku

W dniach 18 – 21 listopada 2014 roku na Małym Rynku w Krakowie uruchomione zostanie Tymczasowe Biuro Obsługi Klienta Bezpiecnych.

Bezpiecni to grupa dostawców ekologicznego ciepła, którzy wystąpili z inicjatywą pomocy mieszkańcom Krakowa w likwidacji kotłowni i pieców węglowych i zachęcenia ich do korzystania z ekologicznych systemów ogrzewania, bazujących na cieple z miejskiej sieci, gazie ziemnym i energii elektrycznej.

„Uwaga! Zły piec” to hasło przyświecające akcji, będące manifestem zachęcającym do poprawy jakości powietrza w Krakowie. Członkowie porozumienia pod nazwą Bezpiecni chcą uświadomić właścicielom pieców węglowych, że jednym z najważniejszych kroków, który powinien wykonać każdy z nich – w celu zadbania o zdrowie swoje i najbliższych, a także zwiększenia komfortu życia – jest wymiana źródła ogrzewania i złożenie wniosku o dofinansowanie na likwidację paleniska węglowego. Namiot Bezpiecnych jest kontynuacją trwającej od 2012 roku kampanii informacyjnej.

Wszystkich zainteresowanych wyminą palenisk węglowych i uzyskaniem szczegółowych informacji na temat poszczególnych etapów likwidacji pieców zapraszamy na krakowski Mały Rynek w dniach od 18 do 21 listopada, od godziny 14:00 do 18:00.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Bezpiecni


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.