Facebook Google+ Twitter

Napad na bank w Bydgoszczy. Trwa policyjna obława

Do napadu na agencję PKO i kantor przy ul. Gdańskiej 117 doszło około południa w Bydgoszczy. Trzech zamaskowanych mężczyzn wtargnęło do placówki przy ulicy Gdańskiej. Wiadomo, że padły strzały i są ranni. Policja zarządziła obławę.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Policyjne_radiowozy.jpg&filetimestamp=20100607111214Do napastników strzelał właściciel kantoru. Jeden z przestępców został ranny w nogę, drugi jest postrzelony w plecy. Mogą potrzebować pomocy lekarskiej - uprzedza policja, apelując o czujność i zgłaszanie się świadków zdarzenia.

Policja natychmiast po napadzie zarządziła obławę. Poszukiwany jest samochód renault megane srebrny metalik lub błękitny metalik.

Do placówki przy ul. Gdańskiej 117 weszło ok. 12.15 dwóch mężczyzn, trzeci czekał w samochodzie. Złodzieje zażądali pieniędzy i niewielka kwotę otrzymali. - W kierunku napastników pracownik oddał kilka strzałów. Została na pewno uszkodzona tylna szyba pojazdu - mówi komisarz Maciej Daszkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Patrycha
  • Patrycha
  • 29.09.2010 20:08

Mhmm oto nasza piękna Bydgoszcz ! . w Tym mieście naprawdę jest coraz bardziej niebezpiecznie . ;/ . a Pan strzelający do bandytów faktycznie będzie miał kłopoty ..jednak dobrze, że chociaż cokolwiek zadziałał bo Polska policja nigdy nie wykazuje się jakimikolwiek umiejętnościami. Zamiast łapać takich przestępców to oni wolą ( tak jak dzisiaj) chodzić w 6 po ulicach i spisywać młodocianych za palenie papierosów bądź przechodzenie przez ulice w niedozwolonym miejscu. Zapewne w ten feralny dzień robili dokładnie to samo. Zapewne nic już interesującego nie odkryją w tym śledztwie ..norma jak to w Bydgoszczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwatorka
  • Obserwatorka
  • 28.09.2010 13:44

Dobrze zrobił !! Pracuję bardzo blisko PKO i gdyby nie pracownik to Policja nic by nie zrobiła. Latali tylko po Gdańskiej, robili zamieszanie, że żal było patrzeć! Pracowników zszokowanych i wystraszonych gnębili i przesłuchiwali do 16:15 i w sumie nic nie zdziałali! Jeżeli coś będą sugerować o winie pracownika to pobliskie firmy pójdą poprzeć tego Pana, który robił co mógł!! W sumie reasumując mógł dać im kasę i miałby teraz spokój...

Komentarz został ukrytyrozwiń

zzz - czy ja napisałem po chińsku "jeśli"
trochę czytania ze zrozumieniem

Komentarz został ukrytyrozwiń
zzz
  • zzz
  • 24.09.2010 21:54

a moze strzelil przez otwarte drzi kantoru...troche pomyslunku

Komentarz został ukrytyrozwiń
paulina
  • paulina
  • 24.09.2010 19:54

Dobrze,że ten pan strzelał zabić takich gnojków..

Komentarz został ukrytyrozwiń

jeśli strzelał już poza kantorem – bankiem (na to wskazuje uszkodzona tylnia szyba w samochodzie) to facet niestety będzie miał kłopoty
nie było już bezpośredniego zagrożenia i strzelanie nawet do przestępców to przekroczenie prawa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.