Facebook Google+ Twitter

Napad na bank w centrum Bydgoszczy

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2009-10-07 13:25

Do napadu na oddział dużego banku w centrum Bydgoszczy (przy ul. Krasińskiego) doszło przed godz. 10, tuż po otwarciu placówki. Dwóch zamaskowanych rabusiów zażądało wydania całej gotówki. Trwa poszukiwanie sprawców.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/wydarzenia/40547,napad-na-bank-w-centrum-bydgoszczy,id,t.htmlDo banku weszło dwóch, ubranych w dresy, napastników. Jeden miał bluzę granatową, drugi w kolorze kremowym. Na głowach mieli kominiarki. W rękach trzymali przedmioty, które według świadków wyglądały jak broń. Ze wstępnych relacji wynika, że napastnicy stanowczym głosem zażądali wydania całej gotówki.

Pracowniczki banku nie stawiały oporu, więc obyło się bez ofiar, a po kilku minutach bandyci uciekli. Zaraz potem wezwano policję - na miejscu trwają czynności, które pozwolą ustalić kwotę zrabowanej gotówki. Policja sprawdza nagrania monitoringu i szuka sprawców. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenie proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 lub 112 oraz osobiście z najbliższą jednostką Policji. Anonimowość gwarantowana.

Stanisław Gazda

Naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.