Facebook Google+ Twitter

Napad na bank w Katowicach

Centrum Katowic znów zostało zablokowane. Tym razem wskutek napadu na bank przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Bankowej.

Po godzinie 13 centrum Katowic zostało zablokowane przez policję i oddziały antyterrorystyczne. Doszło do napadu na bank w centrum na ul.Bankowej. Antyterroryści ulokowali się na wprost banku, w kościele ewangelickim i w najbliższej okolicy. Policja przez megafony prosiła mieszkańców o pozostanie w mieszkaniach i nie zbliżanie się do okien.

Przed godz. 16 policja była już w banku i przygotowywano specjalistycznego robota do spenetrowania bankowych wnętrz.

Wszysko to okazało się policyjnymi ćwiczeniami. Były bardzo realistyczne. Ruch w centrum Katowic na kilka godzin został sparaliżowany.tk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

To musiały być ćwiczenia, bo wszystkie służby zdążyły i... nic nie zginęło :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyobrażam sobie dziennikarstwo agresywne do tego stopnia, że kiedy jest napad na bank (albo na kobiecinę z siatami, albo na inwalidę o kulach), to taki dziennikarz wyjmuje nie tylko cyfrówkę, ale też strzelbę lub coś podobnego z wyglądu i grzeje. Najlepiej, gdyby cyfrówka byłą zamontowana na lufie. Ale byłaby sensacja. Otwiera się nowy dział dziennikarstwa - kulowe i w sieci internetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do napadu przyznała się.....Policja,służy ratownicze i ochrona Narodowego Banku Polskiego :),były to ćwiczenia symulacyjne tychże służb związane z reakcją wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na zagrożenie napadem na bank z wzięciem zakładników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czy to był napad na oddział NBP????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.