Facebook Google+ Twitter

Napad na bank w Zduńskiej Woli

We wtorek 18 marca, około godz. 13.30, nieznany jeszcze sprawca dokonał napadu na bank. Skradł około 3000 zł. Bandyta to wysoki mężczyzna, w wieku około 27 lat. Ubrany był w ciemną kurtkę. Pracownica banku została uderzona przez niego w twarz atrapą broni palnej.

Budynek w którym mieści się ajencja PKO BP. / Fot. Piotr AndrzejakDyżurny, jak i rzecznik prasowy zduńskowolskiej komendy milczą i nie chcą udzielać żadnych informacji. Jak udało mi się nieoficjalnie ustalić, napadu dokonano na placówkę PKO BP przy ul. Sieradzkiej. Sprawca z miejsca zdarzenia zbiegł w kierunku Placu Wolności i dalej w kierunku ul. Łaskiej.

Jak mnie poinformował o godz. 15.20 rzecznik prasowy policji w Zduńskiej Woli, aspirant Jacek Kozłowski, oficera dyżurnego o napadzie powiadomił dyrektor banku PKO BP, a nie ajentka placówki przy ul Sieradzkiej. Sprawca napadu wszedł do placówki udając klienta banku, odczekał aż w placówce nikogo nie będzie i wtedy zaatakował. Uderzył kasjerkę w twarz jakimś tępym przedmiotem, po czym skradł kwotę około 3000 zł. Kobieta ma rozciętą twarz i pękniętą kości policzkową, na szczęście jej życiu nic nie zagraża.

Policja zwraca się z gorącą prośbą do świadków napadu na ajencję PKO BP przy ul. Sieradzkiej o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją pod numerem 997 i (43) 824-43-11. Policjanci podają rysopis sprawcy napadu: to mężczyzna w wieku 25 - 30 lat, wysoki, ubrany był w ciemną kurtkę 3/4, ze stójką, na głowie miał czapkę, na szyi czarno-białą chustkę typu "arafatka".

Jest to kolejny napad w byłym województwie sieradzkim. Miesiąc temu dokonano napadu na bank w Sieradzu; do dziś nie złapano rabusia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No bo to był bandyta chyba jak bezbronną kobietę bije

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie ładnie tak pobić kobietę za 1000 zł...
Na filmach było inaczej:P
Zawsze grzecznie prosili, a nie żeby od razu pobić :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.